Aile takvimi uygulamaları – bunlar var – Blog

Telaşlı günlük yaşamda, özellikle ailelerde tüm randevuları takip etmek genellikle zordur. Neyse ki artık akıllı telefonlar için her şeye göz kulak olmak için kullanabileceğiniz pek çok aile planlayıcısı var. Günlük aile hayatınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz bazı uygulamaları size tanıtacağız.

döngü

Looping uygulamasıyla birkaç özel veya herkese açık grup oluşturabilir ve böylece uygulamayı arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla veya kulüplerle kullanabilirsiniz. Randevu oluştururken tek yapmanız gereken uygun grubu seçmek. Elbette bireysel gruplar diğer grupların randevularını görmezler. Ayrıca uygulamada kolayca alışveriş listeleri oluşturabilir ve bunları bir randevuya bağlayabilirsiniz.

Looping’in ücretsiz temel sürümünde birkaç takvime, yapılacaklar listesine, takvimi içe ve dışa aktarmaya, alışveriş listeleri oluşturmaya ve randevu sohbetine sahipsiniz. Ayda 0,99 € karşılığında aynı işlevleri reklamsız kullanabilirsiniz. Ayda 2,99 € karşılığında premium sürümle, standart grupları ve premium desteği kullanarak randevu renklerini seçme seçeneğine de sahipsiniz.

aile

Famanice aile takvimi ile alışveriş ve yapılacaklar listelerini bir arada oluşturabilirsiniz. Hazır ürünleri alışveriş listelerine ekleyebilirsiniz. Bir ürün mevcut değilse, manuel olarak eklemeniz yeterlidir. Bir aile üyesi paylaşılan bir listede değişiklik yaparsa, diğer aile üyeleri otomatik olarak bilgilendirilir.

Ayrıca Famanice’de sohbet ve okul işlevi vardır. Ancak okul işleviyle, önce çocuğunuzu app.famanice.de adresindeki tarayıcı aracılığıyla bir sınıfa veya okula kaydettirmeniz gerekir. Daha sonra çocukların programlarını, ödevlerini ve sınavlarını uygulamaya ekleyebilirsiniz.

Famanice’nin temel sürümü ücretsiz olarak kullanılabilir. Premium versiyonun aylık maliyeti 2,99 €’dur. Reklamsız, takvimde yıl, ay ve hafta görünümü, takvim filtreleri, yalnızca seçilen aile üyelerinin görebileceği özel randevular, özel ve yinelenen yapılacaklar ve aile üyelerine görevler atama içerir.

Paylaş(d)

Share(d) ile ortak randevularınızı bir takvime kaydedebilir, yapılacaklar ve alışveriş listeleri oluşturabilirsiniz. Ancak ücretsiz sürümde, listeler birer birer listelerle sınırlıdır. Takvimde günlük, haftalık ve aylık görünümler arasında geçiş yapabilirsiniz. Ancak, takvimin otomatik senkronizasyonu yalnızca premium sürümde etkinleştirilir. Ayrıca bir bakım planı oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz sürümde bile Share(d) reklamsızdır. Uygulamanın premium sürümünün aylık maliyeti 4,99 Euro’dur. Bu sürüm ile sınırsız alışveriş ve yapılacaklar listesi oluşturabilir, takvimde renk ayarlamaları yapabilir ve randevular için otomatik hatırlatmalar oluşturabilirsiniz. Ayrıca paylaşılan belgeler için 1,5 GB depolama alanına sahipsiniz.

Aile Duvarı

FamilyWall uygulamasında bir aile haberciniz, alışveriş listeniz ve yapılacaklar listeniz var. Takvim görünümünü günlük, gün görünümü, 3 günlük görünüm, hafta görünümü ve ay görünümü arasında değiştirebilirsiniz. Takvim, bireysel aile üyeleri tarafından da filtrelenebilir.

FamilyWall’ın standart sürümünü, herhangi bir reklam olmadan bile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Premium sürümle, bütçe izleyici, yemek planlayıcı, yemek tarifi kutusu, Google ve Outlook ile senkronizasyon ve aile bulucu gibi ek özelliklere sahip olursunuz. Bu FamilyWall sürümünün aylık maliyeti 4,99 ABD dolarıdır.

konuyla ilgili daha fazla

Reklamcılık Telaşlı günlük yaşamda, özellikle ailelerde tüm randevuları takip etmek genellikle zordur. Neyse ki artık akıllı telefonlar için her şeye göz kulak olmak için kullanabileceğiniz pek çok aile planlayıcısı var. Günlük aile hayatınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz bazı uygulamaları size tanıtacağız. döngü Looping uygulamasıyla birkaç özel veya herkese açık grup oluşturabilir ve böylece uygulamayı arkadaşlarınızla, iş…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir