Akıllı telefondaki uygulamaları gizleyin – bu şekilde çalışır – Blog

Akıllı telefonunuzun yanlış ellere düştüğü durumlar her zaman vardır. İster arkadaşlarınıza fotoğraf gösterdiğinizde, ister bir tanıdığınız arama yapmak için cep telefonunuza ihtiyaç duyduğunda. Örneğin flört uygulamalarını kullandığınızın karşınızdaki kişi tarafından görülmesini istemiyorsanız bunları gizleyebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı ipuçları+püf noktalarımızdan öğrenebilirsiniz.

Reklamcılık

Ne yazık ki, yerel Android’in yerleşik kaynakları kullanarak uygulamaları gizleme seçeneği yoktur. Ancak Samsung veya LG akıllı telefon sahibiyseniz özelleştirilmiş Android, uygulamaları gizleme seçeneği sunar. Bunun tam olarak nasıl çalıştığını aşağıda Samsung Galaxy S9 işletim sistemi örneğini kullanarak okuyabilirsiniz:

1. adım:

uygulama çekmecesiana ekranda yukarı kaydırarak. Ona dokun Üç nokta menüsü sağ üst.

Başlatıcılar Android’de bir düzine kadardır. Uygulamaları gizlemenize de olanak tanıyan ücretsiz bir başlatıcı Apex Başlatıcıdır, bu nedenle bu kılavuz için onu seçtik. Alternatif olarak, yalnızca ücretli sürümde istediğiniz işlevi sağlayan Nova Launcher Prime’ı kullanabilirsiniz. Apex Launcher ile uygulamaları başarıyla gizlemek için adım adım kılavuzumuzu okuyun:

1. adım:

Google Play Store’da şunu arayın: “Apex başlatıcısı” ve dokunun “Yüklemek“.

Reklamcılık

Uygulamalar ayrıca şirket içi araçlar kullanılarak iOS cihazlarda da gizlenebilir. Bu çok hızlı bir şekilde yapılır.

1. adım:

iPhone’unuzun ana ekranında istediğiniz uygulamayı seçin ve menü seçenekleri görünene kadar basılı tutun. Daha sonra ” yazınUygulamayı kaldır“. Merak etmeyin, uygulama telefonunuzdan silinmeyecektir.


(mimi)

Haberin Sonu

Akıllı telefondaki uygulamaları gizleyin – bu şekilde çalışır Akıllı telefonunuzun yanlış ellere düştüğü durumlar her zaman vardır. İster arkadaşlarınıza fotoğraf gösterdiğinizde, ister bir tanıdığınız arama yapmak için cep telefonunuza ihtiyaç duyduğunda. Örneğin flört uygulamalarını kullandığınızın karşınızdaki kişi tarafından görülmesini istemiyorsanız bunları gizleyebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı ipuçları+püf noktalarımızdan öğrenebilirsiniz. Reklamcılık Android’deki uygulamaları şirket içi yöntemlerle gizleyin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir