Almanya’da BBC’yi alın – bu şekilde çalışır – Blog

BBC, dünya çapında yüksek kalitesi ve çeşitli programları ile tanınan bir İngiliz yayıncısıdır. Ne yazık ki Almanya’da normal kablo bağlantısıyla BBC yayını alamıyorsunuz. Almanya’da BBC’yi nasıl hala izleyebileceğinizi açıklıyoruz.

Almanya’da BBC nasıl alınır?

Prensipte elbette BBC’yi televizyonda izleme imkanı var. Ancak, bu yalnızca uydu veya İngiltere kablo bağlantısı üzerinden çalışır. İnternette zaten çok daha fazla çevrimiçi teklif var:

BBC iPlayer

BBC iPlayer, BBC’nin resmi akış platformudur. Burada BBC kanallarında olan her şeyi izleyebilirsiniz. Bu, coğrafi engelleme nedeniyle Almanya’da mevcut olmasa da, bu sorunu bir VPN bağlantısıyla atlayabilirsiniz. Artık Hide.me VPN, NordVPN veya CyberGhost gibi İngiltere’deymişsiniz gibi davranmak için kullanabileceğiniz birçok VPN sağlayıcısı var. Örnek olarak Hide.me VPN ile devam ediyoruz.

BBC içeriğine sahip akış platformları

Bazı akış platformları, seçkin BBC içeriği sunar. Bu durumda, akış sağlayıcıları, İngiliz yayıncısından dizi veya belgesel izleyebilmeniz için lisanslar almıştır. Örneğin bazı dizileri, filmleri ve belgeselleri Almanca dublajlı olarak Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Bir Amazon Prime kullanıcısı olarak, Amazon Prime Video’ya “BBC Kanalları” ekleme seçeneğine sahipsiniz. Burada da İngiliz yayıncının bazı tekliflerine erişebilirsiniz. BBC One’ın canlı yayın programını internet televizyonu ve isteğe bağlı video platformu Zattoo üzerinden izleyebilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Ellen Marie Zylinski de 19 Tem 2023 16:42 İngiliz yayın kuruluşu BBC’yi Almanya’da da nasıl alabileceğinizi açıklıyoruz. Reklamcılık BBC, dünya çapında yüksek kalitesi ve çeşitli programları ile tanınan bir İngiliz yayıncısıdır. Ne yazık ki Almanya’da normal kablo bağlantısıyla BBC yayını alamıyorsunuz. Almanya’da BBC’yi nasıl hala izleyebileceğinizi açıklıyoruz. Almanya’da BBC nasıl alınır? Prensipte elbette BBC’yi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir