Amazon Prime: Görüntüleme kısıtlamalarını devre dışı bırakın

Hemen hemen tüm yayın hizmetlerinde olduğu gibi Amazon Prime Video da çocukların yaşlarına uygun olmayan film veya dizileri izlemesini engellemek için tasarlanmış ebeveyn denetimleri sunar. Ancak Prime hesabı yalnızca yetişkinler tarafından kullanılıyorsa, kısıtlı görüntülemenin kilidini açmak için PIN’i tekrar tekrar girmek can sıkıcı olabilir. Ancak Amazon’un bunun için basit bir çözümü var. Bunun tam olarak nasıl yapılacağını öğrenmek için bu kılavuzu okuyun.

Reklamcılık

Her şeyden önce: Ne yazık ki Amazon, oynatma kısıtlamasının kilidini açmak için kullandığınız Prime Video PIN’ini tamamen silmenize izin vermiyor. Ancak ayarları, Amazon Prime Video’yu kullanırken PIN ile neredeyse hiç temas etmeyecek şekilde değiştirebilirsiniz.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

Amazon.com’da oturum açın ve sağ üst köşedeki “” seçeneğine tıklayın.Merhaba [Name]. Hesap ve Listeler” ve menü öğesini seçin “Hesabım” dışında.
  1. Amazon.com’da oturum açın, üstteki “” seçeneğine tıklayınMerhaba [Name]. Hesap ve Listeler‘ ve ‘ seçeneğini seçinHesabım“.
  2. “‘e tıklayınDijital İçerik ve Cihazlar” Açık “video ayarları“.
  3. “Sekmesine geç”kısıtlamalar“.
  4. Burada ilk önce yapabilirsiniz Prime Video PIN’ini değiştirinBir film veya diziye ilişkin görüntüleme kısıtlamalarını devre dışı bırakmak için kullandığınız.
  5. Aşağıda şunları kullanabilirsiniz: Satın Alma Kısıtlaması devre dışı bırakmak.
  6. Bununla birlikte yerleştirin denetleyici altında “Çoçuk kilidi‘ İçerik için hangilerinin olduğunu belirler yaş grupları PIN istenir. “18” yaş grubu için yaşınızı doğrulamanız gerekmektedir. Bu kılavuzda Amazon Prime’da yaşınızı nasıl doğrulayacağınızı açıklıyoruz.
  7. Alt kısımda hangilerini seçebilirsiniz cihazlar the PIN hiç istenmedi olmalı.

Reklamcılık


(yoma)

Haberin Sonu

Hemen hemen tüm yayın hizmetlerinde olduğu gibi Amazon Prime Video da çocukların yaşlarına uygun olmayan film veya dizileri izlemesini engellemek için tasarlanmış ebeveyn denetimleri sunar. Ancak Prime hesabı yalnızca yetişkinler tarafından kullanılıyorsa, kısıtlı görüntülemenin kilidini açmak için PIN’i tekrar tekrar girmek can sıkıcı olabilir. Ancak Amazon’un bunun için basit bir çözümü var. Bunun tam olarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir