Amazon Prime Video’yu Linux’ta izleyin – İşte böyle – Blog

Linux, Windows ve macOS’a alternatif olarak yıllar içinde popülerlik kazanan bir işletim sistemidir. Bununla birlikte, Linux kullanmanın dezavantajlarından biri, Netflix, Hulu ve Amazon Prime gibi akış uygulamaları için destek olmamasıdır. Şans eseri, Amazon Prime Video’yu Linux’ta izlemenin birkaç yolu var.

Amazon Prime Video’yu Linux’ta Chrome ile izleyin

Linux’ta Amazon Prime Video’ya erişmenin en kolay yollarından biri bir web tarayıcısıdır. Çoğu tarayıcı bu akış hizmetini destekler ve Linux cihazınıza kurulumu kolaydır. Bununla birlikte, Prime Video’daki videoları başka bir ayar yapmadan kolayca oynatabildiği için Google Chrome’u öneriyoruz. Tek yapmanız gereken Amazon Prime Video web sitesini açmak ve hesabınıza giriş yapmak. Kaydolduktan sonra, platformda bulunan tüm içeriğe erişebileceksiniz.

Amazon Prime Video, web tabanlı bir akış hizmetidir. Ayrıca Linux cihazınızdan Chrome aracılığıyla da erişebilirsiniz.

Amazon Prime Video’yu Linux’ta Firefox ile İzleyin

Amazon Prime videolarını Mozilla Firefox ile izlemeye çalışırsanız dijital haklar hatası alabilirsiniz. Neyse ki, bu hatayı düzeltmek oldukça kolaydır.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. İçine aç Firefox üzerine tıklayarak Linux sistem ayarlarınızda hamburger menüsü sağ üstte tıklayın ve ardından “Fikirler” seçmek.
  2. Ardından ” seçeneğini etkinleştirinİçeriği DRM kopya korumasıyla oynatın” Birlikte kanca.
  3. Ardından Amazon Prime Video web sitesinde istediğiniz içeriği izleyebilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 17 Temmuz 2023, 10:48 Amazon Prime Video’yu Linux sisteminizde izlemek ister misiniz? Nasıl çalıştığını açıklıyoruz. Reklamcılık Linux, Windows ve macOS’a alternatif olarak yıllar içinde popülerlik kazanan bir işletim sistemidir. Bununla birlikte, Linux kullanmanın dezavantajlarından biri, Netflix, Hulu ve Amazon Prime gibi akış uygulamaları için destek olmamasıdır. Şans eseri, Amazon Prime Video’yu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir