Android için RSS okuyucu – Blog

Bir RSS beslemesi, e-posta ile almamanız dışında modern bir haber bülteni gibi çalışır. Bunun yerine, abone olduğunuz RSS beslemeleri bir RSS okuyucuda toplanır. Bu, her bir web sitesini ayrı ayrı ziyaret etmek zorunda kalmadan, ilginizi çeken yeni içeriğe hızlı bir genel bakış sağlar. Burada size hangi RSS okuyucularının Android için uygun olduğunu gösteriyoruz.

tahta

Flipboard ile içerik, farklı boyutlardaki kutucuklarda çekici bir şekilde sunulur. Uygulamayı kullanmaya başlar başlamaz ilgi alanlarınız sorgulanacaktır. Buna dayanarak sizin için çeşitli gazete, dergi ve tweetlerden oluşan bir dergi oluşturulacaktır.

“Sizin İçin” sekmesinin altında özel yayınınızı bulacaksınız. İlgili haberler için önceden tanımlanmış içeriği “Günlük sayı” sekmesi altında bulabilirsiniz. Haber uygulaması ayrıca size dergi ve gazeteleri takip etme, makaleleri tek tek beğenme ve paylaşma seçeneği sunar.

Ayarlarda, aydınlık ve karanlık mod arasında seçim yapabilirsiniz. “Bölgesel Sürümler” altında farklı ülkeler arasında da seçim yapabilirsiniz. flipboard ücretsiz kullanılabilir

Google Play Store’dan Flipboard’u buradan indirin.

Besleme

Okuyucuyu ilk başlattığınızda size verilen gazete ve dergilerden bir seçim yapmanız istenecektir. Doldurulmuş bir beslemeyle doğrudan bu şekilde başlarsınız. Daha sonra farklı kategorilerde arama yaparak diğer dergi veya gazeteleri takip edebilirsiniz. Ayrıca takip ettikten sonra bu kaynakları kendi kendinize adlandırabileceğiniz alt kategorilere ayırabilirsiniz. Beslemeniz size dergi tarzında, kartlar halinde veya basit bir liste olarak sunulacaktır.

Yapabilirsin ücretsiz kullanın, ancak ücretli sürümleri de vardır. Ayda 6 dolara şunları yapabilirsiniz: Profesyonel sürüm Feedly’den kullanın. Bu sürümde 1000 besleme kaydedebilirsiniz, makaleler LinkedIn, Buffer ve Zapier’de paylaşılabilir. Makaleler daha hızlı görünür, artık reklam yoktur ve premium yazı tiplerinin ve desteğin kilidi açılır. İçinde Pro+ sürümü ayda 12 ABD Doları karşılığında daha fazla profesyonel özelliğe erişebilirsiniz, 2500’e kadar yayın kaydedebilir ve twitter akışlarını, haber bültenlerini ve google haberlerini takip edebilirsiniz.

Google Play Store’dan Feedly’yi buradan indirin.

okuyucu

Inoreader, mesajları belirli anahtar kelimeler için filtreleme olanağı sağlar. Web sitelerini daha sonra görüntülemek üzere de kaydedebilirsiniz. “Keşfet” altında, size otomatik olarak ağırlıklı olarak İngilizce içerik önerilecektir. Ancak özel olarak ararsanız, anahtar kelimeler için uygun Almanca gazete ve dergileri de bulacaksınız.

“Tüm makaleler” altında, takip ettiğiniz web sitelerinin tüm güncel makalelerini bulacaksınız. Uygulama, daha önce okuduğunuz makaleleri hatırlar. Bu nedenle, okuduktan sonra artık size gösterilmezler. Bir makaleyi tekrar okumak isterseniz, onu “son okuma” altında bulacaksınız.

İçinde ücretsiz sürüm RSS yayınınızın nasıl görüntülenmesini istediğinize karar verebilirsiniz. Burada harita görünümü, dergi görünümü ve liste görünümü arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca gündüz ve gece görünümü arasında seçim yapabilirsiniz. Maksimum yayınlarınız 150’dir. destekçi versiyonun ayda 1,67 € karşılığında, artık herhangi bir reklam görmeyeceksiniz. Ayrıca, daha fazla tasarım seçeneğiniz vardır ve maksimum yayınlarınız 500’e çıkar. Profesyonel sürüm ayda 7,99 € karşılığında. Ek olarak, birçok ek işlevin kilidi açılır.

Inoreader’ı Google Play Store’dan indirin.

besleyiciler

Feeder, özellikle kendinize göre uyarladığınız daha kişisel bir RSS okuyucusudur. Besleme eklemek için bir web sitesinin veya blogun besleme adresini sağlamalısınız. Ancak, RSS besleme URL’si normal operatör URL’sinden farklı olabilir. Bu nedenle, besleme adresini araştırmanız gerekebilir. Ardından, istediğiniz gazete, dergi veya blogun RSS beslemesini ekleyebilirsiniz.

bu temel sürüm bedava. Burada, besleme başına 10 yayın ve 25 gönderi mevcut. Buna Twitter beslemeleri dahil değildir. Güncelleme hızı 2 saattir. İçinde Reklamsız sürüm Ayda 1,80 € karşılığında 30 beslemeye ek olarak bir Twitter beslemesi ekleyebilirsiniz. Her beslemede 50 gönderi mevcuttur. Bu sürümde güncelleme hızı 30 dakikadır. Hatta daha hızlı Profesyonel sürüm, 5 dakikalık bir güncelleme hızı ile. Pro sürümü aylık 4,70 € tutarındadır ve ayrıca 100 besleme ve beş Twitter beslemesi sunar. Besleme başına 100 gönderiniz var.

Burada, Google Play Store’dan besleyiciler edinebilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

Reklamcılık Bir RSS beslemesi, e-posta ile almamanız dışında modern bir haber bülteni gibi çalışır. Bunun yerine, abone olduğunuz RSS beslemeleri bir RSS okuyucuda toplanır. Bu, her bir web sitesini ayrı ayrı ziyaret etmek zorunda kalmadan, ilginizi çeken yeni içeriğe hızlı bir genel bakış sağlar. Burada size hangi RSS okuyucularının Android için uygun olduğunu gösteriyoruz. tahta…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir