Anonim bir Facebook hesabı oluşturun – bu şekilde çalışır – Blog

Birinin anonim bir Facebook hesabı istemesinin çeşitli nedenleri vardır, ancak hepsinin ortak bir noktası vardır: gizlilik. Anonim bir Facebook profili ile fark edilmeden göz atabilir ve dolandırıcıları gerçek e-posta adresiniz ve doğum tarihiniz gibi kişisel bilgilerinizden uzak tutabilirsiniz.

Anonim bir Facebook hesabı nasıl oluşturulur?

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. İlk önce bir tane oluştur anonim e-posta adresi, örneğin sağlayıcı Proton Mail ile. Bu e-posta adresi size bağlanamaz. oluştururken kullan Gerçek adın değil veya doğum tarihiniz gibi diğer kişisel bilgiler.
  2. Artık anonim bir e-postanız olduğuna göre, bunu Facebook’a kaydolmak için kullanabilirsiniz. Buraya da girin gerçek verileriniz değil ama bir isim ve doğum tarihi düşünün.
  3. Sonra girin kod hesabınızı doğrulamak için e-posta yoluyla aldığınız.
  4. şimdi girebilirsiniz Profil fotoğrafı ekleyin, ancak resimde olmadığınızdan emin olun. Bunun yerine bir Facebook avatarı da oluşturabilirsiniz.
  5. O zaman seninkini özelleştir Gizlilik ayarları at. Bunu yapmak için önce Profil fotoğrafı ve sonra “Ayarlar ve Gizlilik“. İçinde “Fikirler” ardından uygun seçenekleri belirleyebilirsiniz.
  6. Soldaki kategoriyi seçinmahremiyet” kapatın ve mümkün olan tüm seçenekleri en katı ayarlara getirin – yani “Benim” Ve “arkadaşların arkadaşları“. Bunlar başlıklarda var”aktiviteniz” Ve “Sizi nasıl bulabilir ve sizinle iletişim kurabilirim?“. Bu, profilinizin fark edilmemesini sağlayacaktır. Ayrıca, halka açık değil arkadaşlarınızla etkileşime geçin, aksi takdirde kimliğinizi verebilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

Reklamcılık Birinin anonim bir Facebook hesabı istemesinin çeşitli nedenleri vardır, ancak hepsinin ortak bir noktası vardır: gizlilik. Anonim bir Facebook profili ile fark edilmeden göz atabilir ve dolandırıcıları gerçek e-posta adresiniz ve doğum tarihiniz gibi kişisel bilgilerinizden uzak tutabilirsiniz. Anonim bir Facebook hesabı nasıl oluşturulur? Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir