Apple Event 2023 – canlı yayını bu şekilde izleyebilirsiniz – Blog

Yeni iPhone 15’in tanıtımının 12 Eylül 2023’teki Apple etkinliğinde yapılması bekleniyor. Etkinlik Almanya saatiyle 19:00’da başlayacak. Akışta ve canlı yayında açılış konuşmasını nereden takip edebileceğinizi size göstereceğiz.

Reklamcılık

Apple, etkinliği web sitesinde ve YouTube’da canlı olarak yayınlayacak. Canlı videoyu YouTube’da saat 19:00’dan itibaren aşağıdaki bağlantıdan bulabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=ZiP1l7jlIIA

Ayrıca Apple Keynote Livestream 2023’ü resmi Apple Events web sitesinden de izleyebilirsiniz. Apple’ın özel etkinlikler sayfası, takviminize nasıl ekleyeceğiniz de dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm bilgileri içerir. Bu web sitesindeki canlı yayın, YouTube’da bulabileceğinizle aynıdır.

Bir uyarı: Apple Events üzerinden yapılan canlı yayın, AAC, H.264 ve MSE (Medya Kaynak Uzantıları) formatlarını destekleyen tüm tarayıcılar üzerinden açılabilmektedir. Tarayıcınız güncelse yayını sorunsuz bir şekilde izleyebilmeniz gerekir. Safari tarayıcıları her zaman canlı akışı oynatabilir.

Mac & i ekibi, Apple Keynote için her saniye en son haberler hakkında bilgi sağlayan canlı bir kayıt sunuyor.

Her yıl en önemli yeni ürünler Apple Keynote’ta duyuruluyor. Tabii ki, 2023’te tam olarak hangi yeni ürünlerin görüneceğini canlı yayında öğreneceksiniz, ancak bazı kaynaklardan zaten nispeten güvenilir söylentiler var. Aşağıdaki ürünlerin öne çıkması muhtemeldir:

  • iPhone 15: Bu yıl dört yeni iPhone alacağız gibi görünüyor. Standart iPhone 15 ve daha büyük bir Plus modelinin yanı sıra daha sağlam bir iPhone 15 Pro ve daha büyük bir Max ile 2022’ye benzer bir seri. Bunlar aynı ekran boyutlarına sahip ancak Dynamic Island, A16 işlemci, muhtemelen LPDDR5 RAM, U2 çip, Lightning yerine USB-C, katı hal düğmesi olarak sessiz anahtarı ve yeni yeşil, sarı, pembe ve koyu kırmızı yüzeylere sahip.
  • Apple Watch Serisi 9: Birden fazla Apple Watch’un yolda olduğu görülüyor. Apple Watch 9 ve yeni Apple Watch Ultra, yeni bir çiple gelecek ancak bunun dışında pek bir şey olmayacak.
  • AirPod’lar: AirPods Lite’ın, Apple’ın 99€’luk kulaklık olduğu iddia edildiğine dair söylentiler var.
  • iPad mini: Bu iPhone’lar ve Saatler kadar kesin değil ama Eylül etkinliğinde yeni bir iPad mini görebiliriz.
  • iOS17: iPhone ve iPad için en son işletim sisteminin de sunulması bekleniyor. Son sürümün yakın zamanda yeni iPhone ve iPad modelleri için bir güncelleme olarak görünmesi bekleniyor.

Burada Apple Etkinliği 2023 hakkında bilinenleri okuyabilirsiniz.


(como)

Haberin Sonu

Apple Event 2023 – canlı yayını bu şekilde izleyebilirsiniz Yeni iPhone 15’in tanıtımının 12 Eylül 2023’teki Apple etkinliğinde yapılması bekleniyor. Etkinlik Almanya saatiyle 19:00’da başlayacak. Akışta ve canlı yayında açılış konuşmasını nereden takip edebileceğinizi size göstereceğiz. Reklamcılık YouTube’da Apple Keynote 2023 canlı yayını Apple, etkinliği web sitesinde ve YouTube’da canlı olarak yayınlayacak. Canlı videoyu YouTube’da…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir