Apple Watch’ta WhatsApp’ı kullanma – Blog

Resim: mpohodzhay / Shutterstock.com

Apple Watch’unuzda WhatsApp mesajları almak ve göndermek istiyorsanız, akıllı saatin eşlendiği iPhone’da uygun ayarları yapmanız gerekir. WhatsApp mesajlarınızı Apple Watch’ta görüntüleyebilseniz ve yanıt gönderebilseniz bile, akıllı telefonunuzda yalnızca tüm işlevlere sahip olursunuz. Bu yazıda Apple Watch’unuzda WhatsApp’ı nasıl kullanabileceğiniz sorusuna açıklık getiriyoruz.

Apple Watch’ta WhatsApp kullanın – nelerin işe yarayıp nelerin yaramadığı

Her şeyden önce WhatsApp, Apple Watch’ta yalnızca çok sınırlı bir ölçüde çalışıyor. Bazen Apple’ın akıllı saati için yerel bir uygulama yoktur. WhatsApp mesajları, yalnızca bağlı iPhone ile senkronize edilen bildirimler aracılığıyla Apple Watch’ta alınabilir ve gönderilebilir. Yine de Apple Watch, Whatsapp aracılığıyla mesajlara yanıt vermek için bazı seçenekler sunuyor. Hazır yanıtlarla hızlı yanıt işlevine ek olarak, sesli mesajlar ve “karalama” olarak bilinen özellikler kullanılabilir. Aşağıdaki talimatlarda, WhatsApp’ı Apple Watch’unuzda nasıl doğru şekilde kullanacağınızı adım adım göstereceğiz.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. uygulamayı izle iPhone’unuzda ve ” bölümünde WhatsApp bildirimlerini etkinleştirin.bildirimler“. Apple Watch’ta da WhatsApp mesajlarını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.
  2. Apple Watch’unuzdaki bir WhatsApp mesajının altında “Cevap“.
  3. Birini seç Hızlı Cevap Cevap kapatın veya tekrar dokunun “Cevap“.
  4. İşte seçeneğin, Sesli mesajlar, emojiler veya karalama mesajları göndermek.
  5. Mesajı göndermek için ” öğesine dokunun.Göndermek“.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Thobias Marr de 27 Şubat 2023, 13:25 Bu yazımızda Messenger WhatsApp’ın Apple Watch’ta da nasıl kullanılabileceği sorusuna açıklık getiriyoruz. Resim: mpohodzhay / Shutterstock.com Reklamcılık Apple Watch’unuzda WhatsApp mesajları almak ve göndermek istiyorsanız, akıllı saatin eşlendiği iPhone’da uygun ayarları yapmanız gerekir. WhatsApp mesajlarınızı Apple Watch’ta görüntüleyebilseniz ve yanıt gönderebilseniz bile, akıllı telefonunuzda yalnızca tüm işlevlere…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir