Arkadaş bulmak için uygulamalar – Blog

Flört uygulamalarının bir düzinesi var. Ama ya tek istediğin arkadaşlıksa? Okuldan veya kolejden mezun olduysanız, yeni bir şehre taşındıysanız veya çok fazla zamanınız yoksa, yeni insanlarla tanışmak zor olabilir. Yeni arkadaşlar edinmen için sana en iyi uygulamaları getiriyoruz.

buluşmak

Meetup’a katılmak, Gmail adresiniz, e-posta adresiniz veya Facebook hesabınızla kolaydır. O zaman sadece bir kullanıcı adı girmeniz gerekir. Yaşınızı ve cinsiyetinizi girebilirsiniz, ancak zorunlu değilsiniz. Artık aradığınızı seçebilirsiniz. Burada “Hobimi başkalarıyla paylaş”, “Sosyal bağlantılar kur”, “Yeni arkadaşlar bul” ve “Bir kariyer ağı oluştur” arasında seçim yapabilirsiniz. Daha sonra ilgi alanlarınız hakkında bazı bilgiler sağlamak için birkaç kategori seçmeniz istenecektir.

Meetup, ilgi alanlarını arkadaşlığa dönüştürmek üzerine kuruludur. Meetup’a katıldıktan sonra ilgi alanlarınızla ilgili etkinliklere ve gruplara katılabilir ve burada yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Planlanan bir etkinlikten önce ve sonra başkalarıyla bağlantı kurmak için kullanabileceğiniz bir haberci de vardır.

Temel olarak, buluşabilirsin ücretsiz kullanmak. Ancak kendi grubunuzu oluşturmak istiyorsanız, bir ajanda aboneliği satın almalısınız. Aylık abonelik aylık 37,99 €, 6 aylık abonelik aylık 35,83 € ve yıllık abonelik aylık 29,17 € tutarındadır. Bir grubun ne hakkında olmasını istediğiniz tamamen size kalmış. Abonelik ile sınırsız sayıda üye ile üç adede kadar grup kurabilir, etkinlik planlayabilir ve üyelerle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca, harcamalarınızı karşılamak için üyelik ve etkinlik ücretleri belirleme seçeneğine de sahipsiniz. Meetup Plus üyeliği için de kaydolabilirsiniz. Bu, aylık 4,49 € tutarındadır. Plus üyesi olarak, bir etkinliğe katılanlarla ilgili ayrıntıları görüntüleyebilir, reklam görmez, kişiselleştirilmiş bir ana sayfa alırsınız ve profiliniz vurgulanır.

BFF Bumble

Bumble en iyi flört uygulaması olarak bilinir. Ancak artık uygulamada yalnızca bir ortak değil, aynı zamanda yeni arkadaşlar da arayabilirsiniz. Kaydolurken, profilinizi her zamanki gibi oluşturursunuz ve bir mod seçmeniz istenir. Burada yeni arkadaşlar edinmek için “BBF”yi seçebilirsiniz.

Yeni insanlarla tanışmanız için size daha yakından bakabileceğiniz profiller gösterilecektir. Birisi size hoş geliyorsa, her zamanki gibi sağa kaydırın. Bir maçta, siz ve diğer kişinin birbirinize yazmak için 24 saati vardır – aksi takdirde maç tekrar sona erer.

Genel olarak konuşursak, Bumble’ı kullanabilirsiniz. ücretsiz kullanmak. Bumble Premium, sizi kimin beğendiğini görmenize, gizli mod, seyahat modu, sınırsız beğeni ve daha fazlasını kullanmanıza olanak tanır. Bumble’ın premium sürümünün maliyeti normalde haftalık 17,99 Euro’dur. Boost versiyonu ile haftada bir Spotlight ve beş SuperSwipe, sınırsız Beğeni kazanırsınız ve süresi dolan maçları yenileyerek ikinci bir şans verebilirsiniz. Yükseltme sürümünü haftalık 6,99 € karşılığında veya aylık aboneliklerle satın alabilirsiniz. Bir aylık 13,99 €, üç aylık toplam 29,99 € ve altı aylık 49,99 €. Bumble ayrıca size bireysel spot ışıkları ve SuperSwipes satın alma seçeneği sunar.

kendiliğinden hareketler

Meetup’a benzer şekilde Spontacts, ilgi alanlarınıza dayalıdır. Ancak yanınızda spor yapacak birini arıyorsanız muhtemelen aradığınızı burada bulacaksınız. Yani ilgi alanlarınız arasında çok geniş bir spor dalına sahipsiniz. Tabii sadece spor aktivitelerine odaklanmak istemiyorsanız, spor dışında başka ilgi alanları da var.

Kayıt e-posta adresiniz üzerinden yapılmaktadır. Ardından, Keşfet altında üyeleri, deneyimleri, grupları, gönderileri, fotoğrafları ve tartışmaları arayabilirsiniz. Bunları kişisel ilgi alanlarınıza göre de filtreleyebilirsiniz. Deneyimler söz konusu olduğunda, halihazırda kaç katılımcının olduğu size doğrudan gösterilecektir.

kendiliğinden ücretsiz kullanılabilir, ancak isteğe bağlı olarak kaydolabileceğiniz ücretli üyelikler de vardır. Reklam görmek istemiyorsanız reklamsız üyelik satın alabilirsiniz. Bu, 3 aylık abonelik için aylık 4 €, 6 aylık abonelik için aylık 3 € ve 12 aylık abonelik için aylık 2 € tutarındadır. Plus üyeliği de mümkündür. Bununla artık herhangi bir reklam görmezsiniz, profilinizdeki ziyaretçileri görebilir, aramanızı ek filtrelerle daraltabilir, sınırsız sayıda kişiyle iletişim kurabilir ve gizliliğinizi geliştirebilirsiniz. 12 aylık abonelik seçerseniz aylık 7,90 €, 6 aylık abonelik için aylık 10,80 € ve üç aylık abonelik için aylık 15 € ödersiniz.

We3

Bir uyarı: We3 sadece İngilizce olarak kullanılabilir.

We3, flört uygulaması olarak algılanmamaya çok dikkat ediyor. Kayıt olur olmaz, her zaman We3’ün bir flört uygulaması olmadığına, yalnızca yeni arkadaşlar bulmak için orada olduğuna dair bir ipucu vardır. Kendiniz hakkında biraz bilgi verdikten sonra, küçük bir teste katılmalısınız. Burada size kişilik, yaşam tarzı veya ilgi alanları gibi farklı alanlarda çeşitli sorular sorulacaktır. Kabul etmek, katılmamak veya tarafsız kalmak için uygun yöne kaydırarak yanıt verirsiniz. We3’e göre yüzeysellik yerine değerler ve kişilikle ilgili olmalı. Cevaplarınıza göre üçlü gruplar oluşturulur. Algoritmanın ideal grubu oluşturabilmesi için tüm sınavları tamamlamanız önerilir.

We3 yapabilirsiniz ücretsiz kullanmak. Ancak, diğer özelliklerinin yanı sıra, istediğiniz sıklıkta eşleştirilebileceğiniz, günlük grup limitinizin 3’e çıkarıldığı, tüm eşleşmeleri görebileceğiniz, diğer üyelere doğrudan yazabileceğiniz ücretli “We3 Plus” sürümünü de kullanabilirsiniz. ve her grup üyesi için oy verin. Altı aylık abonelik için toplam 64,99 €, üç ay için 47,99 € ve bir ay için 21,99 € ödersiniz.

Arkadaşlar Yukarı

FriendsUp, kadınlar arasındaki arkadaşlık için özel olarak yapılmış bir uygulamadır. Prensip olarak Tinder’a benzer şekilde çalışır. Önce farklı insanlar gösterilecek. Küçük resme dokunursanız, bir profile daha yakından bakabilirsiniz. Kullanıcılardan birini beğendiyseniz sağa kaydırın. Bu, diğer kişiye bir “Şerefe” ve size mesaj gönderme fırsatı verecektir. Ayrıca etkinlikler arayabilir ve bunlara katılabilir ya da kendi etkinliğinizi oluşturabilirsiniz.

Arkadaşlar ücretsiz kullanmak. Uygulama doğrudan bir Pro, Plus veya Premium sürümü sunmuyor. Bunun yerine kalp satın alabilirsiniz. Kalpler, premium özellikleri satın almak için kullanabileceğiniz FriendsUp’ın kendi sanal para birimidir. Örneğin, reklamsız zaman satın alabilir ve arama konumunu ve mesafe yarıçapını değiştirebilirsiniz. 1,99 € için 200 kalp, 4,99 € için 600 € ve 8,99 € için 1300 kalp alırsınız.

Konuyla ilgili daha fazlası:

Reklamcılık Flört uygulamalarının bir düzinesi var. Ama ya tek istediğin arkadaşlıksa? Okuldan veya kolejden mezun olduysanız, yeni bir şehre taşındıysanız veya çok fazla zamanınız yoksa, yeni insanlarla tanışmak zor olabilir. Yeni arkadaşlar edinmen için sana en iyi uygulamaları getiriyoruz. buluşmak Meetup’a katılmak, Gmail adresiniz, e-posta adresiniz veya Facebook hesabınızla kolaydır. O zaman sadece bir kullanıcı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir