Audible dosyalarını MP3’e dönüştürün – İşte böyle – Blog

Resim: Blancscape/Shutterstock.com

İndirilen Audible dosyalarını bilgisayarınızda bulursanız ve örneğin MP3 çalarınıza sürüklerseniz, bunların hiç çalınamadığını göreceksiniz. Çünkü Audible’dan bir sesli kitap indirdiğinizde, diğer müzik çalarlar tarafından tanınamayan bir .aa veya .aax dosyası olarak kaydedilir. Ancak bir numara ile dosyaları kolayca dönüştürebilir ve istediğiniz yerde oynatabilirsiniz.

Audible dosyalarını MP3’e dönüştürme

Daha önce de belirttiğimiz gibi Audible kitapları sadece .aa veya .aax formatında kaydedilebilir. Audible kitaplarını doğrudan MP3 formatında indirmenin bir yolu yoktur. Sonuç olarak, bu görevi gerçekleştirmek için üçüncü taraf bir araca başvurmanız gerekir. TunePat’ın Any Audiobook Converter’ını denemenizi öneririz. Audible kendi dijital hak yönetimi dosya biçimini kullandığından, onu kaldırmak oldukça zordur. Bu nedenle, tüm dönüştürücüler hizmet için para ödemenizi gerektirir. Any Audio Converter bu nedenle ücretsiz sürümdeki sesli kitaplarınızın yalnızca ilk üçte birini dönüştürür. Premium sürüm aylık 14,90 €’dur. Elbette farklı bir program da kullanabilirsiniz.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

Bir uyarı: Audible dosyalarını MP3 dosyalarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz kalıcı olarak ücretsiz bir yazılım yoktur. Örneğin, Virtual CD aracılığıyla bir sanal sürücü oluşturma ve ardından Audible dosyalarını iTunes’a kaydetmek için kullanma seçeneğiniz vardır. Burada tam sürümün maliyeti de 29,95 €’dur – ücretsiz deneme sürümü 30 gün geçerlidir.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

 1. sesli uygulama bilgisayarınızda ve orada oturum açın.
 2. Sonrasında yük istenen sesli kitap aşağıHenüz yapmadıysanız.
 3. İndirdikten sonra, Audible uygulamasında tıklayın dişli simgesi sol alt.
 4. İle devam et “İndirilenler“.
 5. Ardından ” üzerine tıklayınExplorer’da hedef klasörü aç“.
 6. daha sonra göreceksiniz indirilen Audible dosyaları açılan klasörde.
 7. Şimdi Any Audiobook Converter’ı aşağıdaki web sitesinden indirip yükleyin: https://www.tunepat.de/audiobook-converter/buynow.html.
 8. bundan sonra açık program.
 9. Şimdi istenen Audible dosyasını dönüştürücüye sürükleyin.
 10. Ardından sağ alttaki “Dönüştürmek“.
 11. Ardından dosyanın dönüştürülmesi başlayacaktır. Uzunluğa ve boyuta bağlı olarak dönüştürme işlemi biraz zaman alabilir.
 12. Başarılı dönüşümden sonra, sol alttaki ” düğmesini tıklayın.Kurs“.
 13. Burada şu ana kadar dönüştürdüğünüz dosyaları görebilirsiniz. Bir dosyanın arkasına tıklayın klasör simgesi, fare işaretçisini girişin üzerine getirdiğinizde görünür. Explorer açılacak ve dönüştürülen dosyayı göreceksiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 1 Haziran 2023, 13:18 Audible sesli kitaplarınızı MP3 dosyaları olarak kaydetmek ister misiniz? Size nasıl yapıldığını anlatacağız. Resim: Blancscape/Shutterstock.com Reklamcılık İndirilen Audible dosyalarını bilgisayarınızda bulursanız ve örneğin MP3 çalarınıza sürüklerseniz, bunların hiç çalınamadığını göreceksiniz. Çünkü Audible’dan bir sesli kitap indirdiğinizde, diğer müzik çalarlar tarafından tanınamayan bir .aa veya .aax dosyası olarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir