Beyin fırtınası araçları – bunlar var – Blog

Belirli bir konuda fikir toplamak ve kaydetmek istiyorsanız, bir beyin fırtınası aracı kullanılabilir. Her şeyden önce, bu tür araçlar, aynı fikir veya konu üzerinde diğer insanlarla işbirliğini basitleştirir. Artık çok çeşitli beyin fırtınası araçları olduğundan, sizin için birkaç tanesini test ettik..

Miro

Miro, fikirlerinizi ortaklaşa bir şekilde bir zihin haritasına kaydetmenizi sağlayan çevrimiçi bir araçtır. Ekipteki herkes projelere her zaman her yerden erişebilir. Ayrıca çok çeşitli şablonlara sahip bir kitaplığa da erişebilirsiniz. Miro, zihin haritalarına ek olarak diyagramlar, analizler, proje planlama ve tüm atölye çalışmaları oluşturmak için de kullanılabilir.

ücretsiz emrinizde üç ayrı pano bulunan bir çalışma alanınız var ve 1000’den fazla şablona erişiminiz var. Ayrıca web aracı, işinizi kolaylaştırmak için 100’den fazla uygulamaya ve entegrasyona bağlanır. Bunlar, diğerlerinin yanı sıra Zoom, Slack ve Google Drive’ı içerir.

İçinde başlangıç ​​sürümü Ayda 8 ABD Doları karşılığında, sınırsız sayıda pano içeren özel bir çalışma alanına erişebilirsiniz. Pano sürümü geçmişinin kilidi açıkken kayıp içeriği ve içerik sürümlerini kurtarın. Ayrıca entegre bir zamanlayıcı, oylama ve görüntülü sohbet ile toplantılar yapabilirsiniz.

İçinde iş versiyonu ayda 16 dolara, her ekip ve müşteri için sınırsız panolarla sınırsız özel ve güvenli çalışma alanlarına sahip olursunuz. Toplantılarınızı ek araçlarla da iyileştirebilirsiniz.

MindMeister

MindMeister ile görsel düzeyde zihin haritaları oluşturabilirsiniz. Web tabanlı beyin fırtınası aracı, bunun için uygun olanı seçebileceğiniz farklı şablonlar sunar. Bir şablon bulduğunuzda, zihin haritanızla yaratıcı olmak için kullanabileceğiniz ek araçlar vardır. Diğer şeylerin yanı sıra düzen, renkler, yazı tipi veya resimler.

MindMeister ile gerçek zamanlı olarak bir zihin haritası üzerinde birkaç meslektaşınızla işbirliği yapabilirsiniz. Yani hiçbir şey ekip çalışmasının önünde duramaz.

bu Temel sürüm MindMeister tarafından ücretsizdir. Ancak, en fazla üç zihin haritası üzerinde çalışabilirsiniz. İçinde kişisel versiyon Ayda 5,99 € karşılığında sınırsız zihin haritalarına, dosya ve resim eklerine sahipsiniz. Ayrıca bir yönetici hesabının yanı sıra PDF ve resim dışa aktarmayı da kullanabilirsiniz. İçinde Profesyonel sürüm PowerPoint ve Word dışa aktarma da ayda 9,99 € karşılığında kullanılabilir. Ayda 15,99 € karşılığında ekipler içinde gruplar oluşturabilir ve özel bir ekip alanı kullanabilirsiniz. Ayrıca öncelikli e-posta ve telefon desteği alırsınız.

kabarcık.us

Bubbl.us, bir beyin fırtınası oturumu sırasında sonuçlarınızı yakalamanız için size çeşitli şablonlar sağlayan bir beyin fırtınası web aracıdır. Zihin haritanızı görsel olarak yaratıcı bir şekilde uyarlamak için çeşitli araçlar da kullanabilirsiniz. Örneğin balon ve metin renkleri, metin boyutu ve ok yönleri. Ancak, şablonları kullanmak zorunda değilsiniz. Bir zihin haritasını özgürce tasarlayarak yaratıcılığınıza yeni fikirler üretmesi için daha da fazla alan açabilirsiniz.

Web sitesi yalnızca İngilizce olarak mevcuttur. İçinde ücretsiz sürüm en fazla üç zihin haritası oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Ayda 4,91 ABD Doları karşılığında şunları yapabilirsiniz: Premium sürüm sınırsız zihin haritaları oluşturun. Ek olarak, görüntü aktarımı iyileştirildi ve revizyon geçmişi görüntülenebilir. Geri dönüşüm kutusundan yedekler oluşturabilir ve zihin haritalarını geri yükleyebilirsiniz. İçinde takım versiyonu üç kullanıcı yılda 59 dolar ödüyor. Bu sürümde, bir yönetici hesabına, belgeleri saklamaya ve özel bir oturum açma etki alanına sahip olacaksınız.

dişli

Coggle, web tabanlı bir beyin fırtınası aracıdır. Fikirlerinizi buraya diyagramlar ve zihin haritaları şeklinde kaydedebilirsiniz. Çizgi yolları, yeni fikirler eklenirken otomatik olarak oluşturulur. Ancak, ücretsiz sürümde Coggle, grafiği görsel olarak tasarlamanız için size çok fazla seçenek sunmaz. Yazı tipi boyutunu ayarlayabilir, yeni dallar ve resimler ekleyebilirsiniz. Klasörlerinizi paylaşabilir ve başkalarını belirli bir şemaya davet edebilirsiniz.

Google hesabınız, Microsoft hesabınız veya Apple Kimliğinizle oturum açtığınızdan, grafiklerinizi düzenlemek için Coggle ile bir hesap oluşturmanız gerekmez. Üç özel çizelge ve sınırsız genel çizelge ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmuştur. Herkese açık grafikler, arama motoru sonuçlarında bulunabilir ve herkes tarafından görüntülenebilir ve kopyalanabilir.

İçinde Harika sürüm ayda 5 dolara özel çizelgeleriniz sınırsız. Ayrıca çizgi stili için daha fazla ayar seçeneğiniz var, bir bağlantı aracılığıyla başkalarıyla çalışabilir ve yüksek çözünürlüklü resimler yükleyebilirsiniz. İle organizasyon versiyonu faturaları birleştirebilir ve markalı grafikler oluşturabilirsiniz. Ayrı, kişisel bir çalışma ortamı da sizin için mevcuttur. Kuruluş sürümünün aylık maliyeti 8 ABD dolarıdır.

LucidChart

Bu beyin fırtınası web aracıyla yaratıcılığınızı serbest bırakın. Bir şablon seçebilir veya farklı şekillerle kendi zihin haritanızı oluşturabilir ve zihin haritasının amacına göre uyarlayabilirsiniz. Renk ve yazı tipi için LucidChart, zihin haritanızı görsel olarak çekici hale getirmenize yardımcı olacak birçok araç da sunar. Zihin haritasının durumunu da belirleyebilirsiniz. Bu, zihin haritasının hala taslakta mı, tamamlandı mı, onaylandı mı yoksa tamamlandı mı olduğunu ekibe görünür kılar.

İçinde ücretsiz sürüm düzenlenebilir üç belgeniz ve belge başına 60 şekliniz var. Ayrıca 100 şablona erişiminiz var. İçinde Bireysel versiyon 8 € karşılığında, sınırsız nesne ekleyebileceğiniz sınırsız sayıda düzenlenebilir belge oluşturabilirsiniz. Daha büyük ekipler ve daha fazla ekip çalışması için uygundur takım versiyonu kullanıcı başına 9 € karşılığında. Zihin haritaları üzerinde yorum yapabilir ve şifre korumalı olarak yayınlayabilirsiniz. Sürüm geçmişi ve kontrolü de mevcuttur.

Konuyla ilgili daha fazlası:

Reklamcılık Belirli bir konuda fikir toplamak ve kaydetmek istiyorsanız, bir beyin fırtınası aracı kullanılabilir. Her şeyden önce, bu tür araçlar, aynı fikir veya konu üzerinde diğer insanlarla işbirliğini basitleştirir. Artık çok çeşitli beyin fırtınası araçları olduğundan, sizin için birkaç tanesini test ettik.. Miro Miro, fikirlerinizi ortaklaşa bir şekilde bir zihin haritasına kaydetmenizi sağlayan çevrimiçi bir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir