Bing Resim Oluşturucu nedir? – Blog

Üretken yapay zeka araçları, son birkaç ayda büyük bir hızla benimsendi. Her şeyden önce, OpenAI’nin bir AI sohbet robotu olan ChatGPT, insani tonu, erişim kolaylığı ve kullanışlılığıyla kullanıcıları şaşırttı. AI görüntü üreteçleri de giderek daha popüler hale geliyor. Microsoft arama motoru Bing’de, artık OpenAI’nin başka bir projesi olan DALL-E 2’nin gelişmiş sürümünü kullanan bir görüntü oluşturucuya erişebilirsiniz.

Bing Image Creator’a nasıl erişilir?

Bing Image Creator, girdiğiniz metin talimatlarına göre görüntüler oluşturur. Güzel yağlı boya tablolar, harika dijital sanat, harika çizimler ve logolar, eğlenceli pop art kreasyonlar ve filmden ilham alan sahneler – Microsoft Bing’in yapay zeka görüntü oluşturucusu sizin için neredeyse her şeyi yaratabilir. Programın zararlı veya güvenli olmadığını düşündüğü resimler hariç tutulur – ardından komut istemini engeller ve sizi uyarır.

Bing Image Creator, tarayıcıyı kullanırken ona erişebilmeniz için Microsoft Edge’in kenar çubuğuna yerleştirilmiştir.

Bing Image Creator simgesini Edge’in sağ dikey kenar çubuğunda bulabilirsiniz. Orada değilse, tıklayın artı simgesi menüyü açmak için kenar çubuğunda Image Creator seçeneğini işaretleyin, kenar çubuğunda simgesi görünecektir. Bu seçeneği görmüyorsanız, Microsoft’un tümleşik özelliği bir güncelleştirmeyle kullanımınıza sunmasını beklemeniz gerekir.

Edge’de Bing Image Creator’a doğrudan erişebilirsiniz.

Edge’i kullanmak istemiyorsanız, şu bağlantı aracılığıyla doğrudan Bing Image Creator’a gidebilirsiniz: https://www.bing.com/images/. Tek ihtiyacınız olan, oturum açmak için bir Microsoft hesabıdır. Bunu yapmak için, Edge’deki veya Bing Image Creator web sitesindeki düğmeyi tıklayın.Katılın ve oluşturunHenüz bir hesabınız yoksa, her zaman ücretsiz olarak bir Microsoft hesabı oluşturabilirsiniz.

Bing Image Creator ile yapay zeka sanatı oluşturun

Oturum açtıktan sonra, Bing Image Creator’a sizin için bir görüntü oluşturması talimatını vermeniz yeterlidir. Oluşturduğunuz görüntüler, Bing Image Creator’a verdiğiniz metin istemine bağlıdır. İyi bir talimat verebileceğinizden emin değilseniz endişelenmeyin. düğmesini kullanabilirsinizŞaşırt beniBaşlamak için ” veya takılırsanız. Üzerine tıklayın ve Görüntü Oluşturucu size bir görüntü oluşturmanız için uygun ve anlamlı bir istem sağlayacaktır. Aksi takdirde, talimatlarınız için aşağıdaki örneği kılavuz olarak kullanabilirsiniz: Bir Sıfatla Başlayın “kabarık” gibi, “kedi” gibi bir isim ve ardından “dans” gibi bir fiil girin ve son olarak “Picasso” gibi bir stil belirleyin. Burada herhangi bir sınır yoktur. Ayrıca yerleri ve renkleri de belirleyebilirsiniz.

Ardından pembe düğmeye tıklayınYaratmak“. Her istem, 1024 x 1024 çözünürlüğe sahip dört resimle sonuçlanır. Daha büyük görmek için resimlerin üzerine tıklayın. Resimleri indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Microsoft’un Image Creator uygulaması sizin için dört görüntü oluşturur.

Başlangıçta, giriş alanında sağda görüntülenen 25 destek elde edersiniz. Her dört görüntü grubu için bir artırma kullanılır. Bing Image Creator’ı Yükseltmeler olmadan kullanabilirsiniz, ancak görüntü oluşturmak daha uzun sürer.

Görüntü Oluşturucu (henüz) mükemmel değildir ve bu nedenle hayal ettiğinizden farklı görüntüler oluşturabilir. Çarpık yüzler ve eller gibi sürprizler ve hatalar beklemelisiniz.

AI görüntü oluşturucu, özellikle ellerde zor anlar yaşıyor.

Konuyla ilgili daha fazlası:

Reklamcılık Üretken yapay zeka araçları, son birkaç ayda büyük bir hızla benimsendi. Her şeyden önce, OpenAI’nin bir AI sohbet robotu olan ChatGPT, insani tonu, erişim kolaylığı ve kullanışlılığıyla kullanıcıları şaşırttı. AI görüntü üreteçleri de giderek daha popüler hale geliyor. Microsoft arama motoru Bing’de, artık OpenAI’nin başka bir projesi olan DALL-E 2’nin gelişmiş sürümünü kullanan bir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir