Bing, yapay zeka aramasıyla nasıl çalışır? – Blog

Resim: Rokas Tenys/Shutterstock.com

Yapay zekanın geliştirilmesindeki ilerleme durdurulamaz. Artık yapay zeka destekli arama motorları da web aramalarını kolaylaştırmalıdır. Microsoft, AI destekli “Yeni Bing” için bekleme listesini ortadan kaldırdı ve chatbot’u herkesin ücretsiz olarak erişebileceği hale getirdi. Size Bing AI’nın tam olarak ne olduğunu ve nasıl çalıştığını açıklıyoruz.

AI ile Bing nedir?

AI destekli sözde “Yeni Bing” de Microsoft, Bing arama motorunu yapay zeka ile birleştiriyor. OpenAI ve Microsoft yakın işbirliği içinde çalışıyor ve Microsoft şimdiden start-up’a birkaç milyar yatırım yaptı. Bu nedenle Microsoft, AI GPT-4’ü de kullanır. Bu dil modeli, ücretsiz ChatGPT için kullanılan GPT-3’ün halefidir.

Yeni sürümde GPT-4, grafik dosyalarını bile işleyebilir ve görüntülerle ilgili soruları yanıtlayabilir. Web aramasıyla birlikte, arama deneyimi Bing aracılığıyla kişiselleştirilecektir. Microsoft’a göre, sistem hala erken geliştirme aşamasında olduğu için Bing AI hala bir “önizleme”.

Bing’i AI desteğiyle nasıl kullanabilirsiniz?

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Ellen Marie Zylinski de 6 Haziran 2023 17:03 Bing arama motorunu herkes bilir. Ancak AI destekli “Yeni Bing” nedir ve neler yapabilir, burada açıklıyoruz. Resim: Rokas Tenys/Shutterstock.com Reklamcılık Yapay zekanın geliştirilmesindeki ilerleme durdurulamaz. Artık yapay zeka destekli arama motorları da web aramalarını kolaylaştırmalıdır. Microsoft, AI destekli “Yeni Bing” için bekleme listesini ortadan kaldırdı ve…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir