Bir bakışta 4 akıl sağlığı uygulaması – Blog

Akıl sağlığı uygulamaları, günlük stresten kurtulmanıza ve dikkatli olmanıza yardımcı olabilir. Gevşeme, meditasyon, ruh hali takibi veya profesyonel yardım arıyor olun, işte size yardımcı olabilecek birkaç akıl sağlığı uygulaması.

üst boşluk

Headspace, meditasyon ve farkındalık için en iyi bilinen uygulamalardan biridir. Çeşitli rehberli meditasyonlar, uyku hikayeleri ve nefes egzersizleri sunuyor. Uygulamayı hem yeni başlayan hem de deneyimli bir meditasyoncu olarak kullanabilirsiniz. Meditasyon uygulaması ayrıca stresi azaltmaya, konsantrasyonu artırmaya ve genel refahı artırmaya yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Headspace’i 7 gün boyunca ücretsiz olarak test edebilirsiniz, ardından uygulama ücrete tabi olacaktır. Ayda 12,99 €’ya aylık abonelik veya aylık 4,83 €’ya karşılık gelen toplam 57,99 €’luk yıllık abonelik vardır.

Sakinlik

Calm aynı zamanda popüler bir meditasyon uygulamasıdır. Stresi azaltmanıza ve daha iyi uyumanıza yardımcı olmak için tasarlanmış rehberli meditasyonlar, yatıştırıcı sesler ve hikayeler sunar. Aksi takdirde uygulama, sakinleştirici etkisi olabilecek nefes egzersizleri ve doğal manzara görüntülerinin yanı sıra rahatlamanıza yardımcı olmayı amaçlayan hareket egzersizleri sunar.

Uygulama ücretli bir uygulama haline gelmeden önce Calm’ın 7 günlük ücretsiz denemesini kullanabilirsiniz. Calm’ın maliyeti yıllık 38,99 €’dur ve herhangi bir zamanda iptal edilebilir.

zihin parlaması

Mindshine, zihinsel dayanıklılığınızı, zihinsel sağlığınızı ve kişisel gelişiminizi iyileştirmek için tasarlanmıştır. Uygulama, rehberli ses programları, etkileşimli egzersizler ve bir ruh hali izleyicisi sunar. Ayrıca Mindshine, Greator ile işbirliği yapıyor. Greator, kişisel gelişim ve koçluk konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Ücretli sürümde, koçlar tarafından yönetilen Greator ustalık sınıflarına erişebilirsiniz. Ayrıca Mindshine, diğer kullanıcılarla bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz ve birbirinizi destekleyebileceğiniz bir topluluk işlevi sunar.

Mindshine ayrıca, uygulama için ödeme yapmanız gerekmeden önce 7 günlük ücretsiz deneme süresi sunar. Yıllık 69,99 € veya bir kez 149,99 € ödeyebilir ve ardından uygulamayı sonsuza kadar kullanabilirsiniz.

MindDoc

MindDoc, depresyon, anksiyete, uyku bozuklukları veya diğer akıl sağlığı sorunları gibi akıl sağlığı sorunları konusunda desteğe ihtiyaç duyan kişiler için özel olarak geliştirilmiştir. Uygulama, ruh sağlığınızı değerlendirmek için kendi kendine testler, stresi yönetmek ve uykuyu iyileştirmek için rehberli egzersizler ve ruh halinizi ve ilerlemenizi takip etmek için günlük işlevleri dahil olmak üzere çok çeşitli özellikler sunar. MindDoc aynı zamanda bir terapi uygulaması olarak da öne çıkıyor. Sağlık sigortanız masrafları karşılıyorsa haftalık online terapilerde bir psikoterapist ile hedefleriniz doğrultusunda çalışabilirsiniz.

MindDoc’u yedi gün boyunca ücretsiz olarak test edebilirsiniz. Daha sonra 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık abonelik arasından seçim yapabilirsiniz. Üç ay için ayda 9,99 €, altı ay için ayda 7,49 € ve on iki ay için ayda 5,83 € ödersiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

Reklamcılık Akıl sağlığı uygulamaları, günlük stresten kurtulmanıza ve dikkatli olmanıza yardımcı olabilir. Gevşeme, meditasyon, ruh hali takibi veya profesyonel yardım arıyor olun, işte size yardımcı olabilecek birkaç akıl sağlığı uygulaması. üst boşluk Headspace, meditasyon ve farkındalık için en iyi bilinen uygulamalardan biridir. Çeşitli rehberli meditasyonlar, uyku hikayeleri ve nefes egzersizleri sunuyor. Uygulamayı hem yeni başlayan…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir