Bir bakışta Threema maliyetleri – Blog

En popüler anlık mesajlaşma programı hala WhatsApp’tır. Ancak birçok alternatif de kullanılır – genellikle daha fazla güvenlik ve veri koruması vaat ettikleri için. Böyle bir alternatif Messenger Threema’dır. Ancak WhatsApp’tan farklı olarak, bu ücretsiz değildir. Bu makalede, Threema’yı kullanmanın tam olarak ne kadara mal olduğunu öğrenebilirsiniz.

WhatsApp’a alternatif olarak Threema

Whatsapp kullanıcıları her zaman alternatif haberciler ararlar. Bunun nedeni genellikle WhatsApp’ın hüküm ve koşullarını kullanıcı isteklerine aykırı olarak değiştirmesi ve veri korumasını kısıtlamasıdır. Bir olasılık, İsviçre anlık mesajlaşma uygulaması Threema’dır. Güvenlik ve veri korumaya odaklanır ve şirketler için kendi Threema Work sürümünü sunar. Güvenli haberci Threema üç platformda mevcuttur:

Threema uygulamasının maliyetleri

Bununla birlikte, Threema’nın WhatsApp’a kıyasla bir dezavantajı, habercinin ücretli olmasıdır. Şu anda Google Play Store’da yükleme maliyeti var 5,00 Euro’luk tek seferlik ücret. iOS için Threema, App Store’da 5,99 Euro’ya mal oluyor. Threema mağazasında maliyeti android versiyonu güvenli haberci 4,99 Euro. Sadece Euro kullanamazsınız, aynı zamanda ayrıca İsviçre frangı (CHF) veya ABD doları (USD) cinsinden ödemek. Bu, döviz kuruna bağlı olarak biraz daha ucuz olabilir.

Threema Shop’ta banka havalesi, kredi kartı, Paypal veya Bitcoin ile ödeme yapabilirsiniz. Ancak, yabancı para birimlerinde ödeme yaparken ek ücrete tabi olup olmayacağınızı önceden öğrenin. Threema Shop’tan satın aldığınızda, uygulamanın APK dosyasını alırsınız ve ardından manuel olarak yüklemeniz gerekir. Harici uygulamaları veya APK dosyalarını Android’e nasıl yükleyeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Aylık ve cihaz başına Threema Work maliyetleri

Threema Work, şirketler için haberci sürümüdür. Şu anda aylık ve cihaz başına maliyeti var 1,40 ile 1,90 İsviçre frangı arasında. Ayrıca 60 gün ve 15 cihaz için ücretsiz olan deneme sürümü de bulunmaktadır.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Greta Friedrich de 6 Temmuz 2023, 09:57 Threema messenger uygulamasını kullanmak ve ne kadara mal olduğunu öğrenmek ister misiniz? Size açıklıyoruz. Reklamcılık En popüler anlık mesajlaşma programı hala WhatsApp’tır. Ancak birçok alternatif de kullanılır – genellikle daha fazla güvenlik ve veri koruması vaat ettikleri için. Böyle bir alternatif Messenger Threema’dır. Ancak WhatsApp’tan farklı olarak,…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir