Bir bakışta toplantı maliyetleri – Blog

Zoom üzerinden video konferans ücretleri katılımcı sayısına ve kullanım amacına göre değişiklik göstermektedir. Zoom, bu yazımızda sizler için özetlediğimiz farklı abonelikler ve teklifler sunuyor.

Zoom’da video konferans fiyatlandırması

Fiyatlara genel bakışı daha iyi anlamak için aşağıdaki gibi temel terimleri kısaca açıklıyoruz: Katılımcı, moderatör ve seçenek “Büyük toplantılar“.

  • bu moderatör görüntülü sohbetin başlatıcısıdır. Video konferansları planlar, başlatır ve ilgili ayarlarla ilgilenir. Diğer katılımcıları da davet eder.
  • Katılımcı bir moderatör tarafından bir toplantıya eklenen davetliler. Bir katılımcı olarak, bir video konferansa katılmak için mutlaka bir Zoom hesabına ihtiyacınız yoktur, yalnızca toplantı davetine veya bağlantıya ihtiyacınız vardır.
  • Ayrıca, sözde var “Büyük toplantılarEn pahalı tarifeye ihtiyaç duymadan maksimum katılımcı sayısını artırabileceğiniz ” seçeneği.

Aşağıdaki genel bakışta abonelikleri sizin için özetledik ve bir görüntülü sohbete katılabilecek maksimum katılımcı sayısını belirledik. Alman müşteriler için verilen fiyatlara satış vergisinin eklenebileceğini lütfen unutmayın. Yakınlaştırma açık aboneliğe dayalı hizmet, yani seçilen plan her ay veya her yıl otomatik olarak yenilenir. Abone olurken hangi planı seçtiğinize bağlı olarak. Abonelik, dönem boyunca herhangi bir zamanda iptal edilebilir.

Bir uyarı: Fiyatlar katılımcı başına maliyetlerdir. Ancak kural olarak, ev sahibinin ücrete dayalı tarifeyi rezerve etmesi yeterlidir. Dikkat: İşletme tarifelerinden yapmanız gerekenler en az 10 katılımcı kitap – daha az maalesef mümkün değil.

Zoom web seminerlerinin maliyeti

Zoom’un web seminerleri için özel bir teklifi var: Aylık 74 €’dan başlayarak 500 ila 10.000’den fazla katılımcı için etkinliklere veya çevrimiçi atölyelere ev sahipliği yapabilirsiniz. Video konferanslar, katılımcıların hepsinin video ve ses yoluyla aktif olarak katılabileceği ortak etkinliklerken, web seminerleri, katılımcıların izleyici rolünde yalnızca pasif olacağı şekilde tasarlanır. Ses ve video paylaşımı, yalnızca belirlenmiş panelistler ve toplantı sahibi içindir.

Hatta Facebook Live veya YouTube’da yayın yaparak izleyici sayısını artırabilirsiniz. İzleyicilerin sesi kapatılabilir veya aktif olarak katılabilir. Diğer entegre işlevler, örneğin, canlı sorular, ek ücretli içerik ve anketler için PayPal’ın entegrasyonudur. Zoom web seminerleri bu nedenle eğitim kursları, atölye çalışmaları veya büyük etkinlikler için uygundur.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Theresa Möckel de 3 Temmuz 2023, 10:44 Bu yazımızda Zoom üzerinde görüntülü sohbet için oluşabilecek maliyetleri sizler için derledik. Reklamcılık Zoom üzerinden video konferans ücretleri katılımcı sayısına ve kullanım amacına göre değişiklik göstermektedir. Zoom, bu yazımızda sizler için özetlediğimiz farklı abonelikler ve teklifler sunuyor. Zoom’da video konferans fiyatlandırması Fiyatlara genel bakışı daha iyi anlamak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir