Bir EA Hesabı Oluşturun – İşte böyle – Blog

Görsel: Shutterstock.com/ Michael Vi

Electronic Arts (EA), The Sims ve FIFA gibi en popüler oyunlardan bazılarını geliştirmekten ve yayınlamaktan sorumlu bir video oyun şirketidir. Çevrimiçi EA oyunları oynamayı veya EA’nın çevrimiçi hizmetlerine erişmeyi planlıyorsanız, bir EA Hesabına ihtiyacınız vardır. Bu hesap, çok oyunculu modlar, skor tabloları ve çevrimiçi topluluklar gibi özellikleri kullanmanıza olanak tanır. Bir EA Hesabı oluşturmak, yalnızca birkaç adımda gerçekleşen nispeten basit bir işlemdir.

EA Hesabı nasıl oluşturulur?

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. EA’nın web sitesini açın ve üzerine tıklayın. erkekle resim sağ üst. Ardından “hesap oluşturmak” dışında.
  2. O zaman senin ihtiyacın var ülke Ve sen doğum günü belirtmek. Bundan sonra, “Daha öte“.
  3. Şimdi seninkini gir e-posta adresi ve sonra güvenli bir tane koy şifre ve bir Kullanıcı adı sıkıca. Çöz ondan sonra Captcha.
  4. Daha sonra profilinizi kimlerin görebileceğini seçebilirsiniz. Bu adımda kutuyu da işaretleyin Kullanıcı Sözleşmeleriböylece bir hesap oluşturabilirsiniz.
  5. o zaman yapacaksın Onayla E-posta adresiniz kod size gönderilir ve daha sonra web sitesindeki alana girersiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 9 Mayıs 2023, 10:06 am Birçok EA Hizmetine erişmek ve bunları kullanmak için bir EA Hesabına ihtiyacınız vardır. Böyle bir hesabın nasıl oluşturulacağını açıklıyoruz. Görsel: Shutterstock.com/ Michael Vi Reklamcılık Electronic Arts (EA), The Sims ve FIFA gibi en popüler oyunlardan bazılarını geliştirmekten ve yayınlamaktan sorumlu bir video oyun şirketidir. Çevrimiçi EA…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir