Bir hesap oluşturun – bu şekilde çalışır – Blog

Resim: JJFarq/Shutterstock.com

Bir Epic Games hesabı, yalnızca Epic Games Store’a erişmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda başka avantajlar da elde edersiniz. Örneğin, Epic Games her ay ücretsiz bir oyun sunuyor. Fortnite gibi belirli oyunlara erişmek için bir Epic Games hesabına da ihtiyacınız var. Ve hepsinden önemlisi, bir Epic Games hesabı ücretsizdir.

Epic Games hesabı nasıl oluşturulur?

Bir Epic Games hesabı oluşturmak için web sitesini veya Epic Games başlatıcısını ziyaret etmelisiniz. Başlatıcı kullanıyorsanız, aşağıdaki talimatlarda doğrudan 2. adıma atlayabilirsiniz.

Adım adım kılavuzu izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu izleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. Epic Games web sitesinde, sağ üst köşedeki ” seçeneğine tıklayınKayıt olmak“.
  2. Sonra ” yanına inHenüz bir Epic Games hesabınız yok mu?” Açık “Kayıt olmak“.
  3. Şimdi kayıt türünü seçebilirsiniz. Ardından doğum tarihinizi girin ve e-posta adresi, kullanıcı adı ve şifre gibi hesap ayrıntılarını belirleyin. Daha sonra hesap oluşturma işlemini onaylamanız gerekebilir.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Cornelia Moehring de 3 Temmuz 2023, 11:35 Bir Epic Games hesabı mı oluşturmak istiyorsunuz? Burada size nasıl yapılacağını gösteriyoruz. Resim: JJFarq/Shutterstock.com Reklamcılık Bir Epic Games hesabı, yalnızca Epic Games Store’a erişmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda başka avantajlar da elde edersiniz. Örneğin, Epic Games her ay ücretsiz bir oyun sunuyor. Fortnite gibi belirli oyunlara erişmek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir