Bir iPhone alışveriş listesi oluşturun – yeni iOS işlevi bu şekilde çalışır

iOS 17 ile iPhone, alışveriş listesi işlevini içerecek şekilde genişletildi. Şimdiye kadar hatırlatma uygulamasını kullanarak dijital alışveriş listesi yazmak zaten mümkündü. İşlev güncellemesiyle alışveriş listelerinin oluşturulması ve düzenlenmesi önemli ölçüde iyileştirildi.

Reklamcılık

1. adım:

Hatırlatıcılar uygulaması iPhone’unuzda sağ alttaki ” simgesine dokununYeni liste“.

1. adım:

Artık ihtiyacınız olan ürünleri alışveriş listenize ekleyebilirsiniz makale ekle. Ayrıca bir Alt bölüm bölümlerde mümkündür.

1. adım:

Listenize bir bölüm eklemek için sağ üstteki simgesine dokunun üç nokta. Ardından ” seçeneğini seçinBölümleri yönetmek“.
  • Alışveriş listesini başkalarıyla paylaşın

    Birden fazla kişinin olduğu bir evde yaşıyorsanız, ortak bir alışveriş listesi çok pratik olabilir. Listeye erişimi olan herkes bir şeyler ekleyebilir veya silebilir.

    Paylaşmak için ilgili listenin sağ üst köşesindeki kare ve ok simgesine dokunmanız gerekir. Daha sonra bir menü açılır. Burada, alışveriş listenizin bağlantısını paylaşmak için hangi platformu kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz; örneğin iMessage veya WhatsApp yoluyla.

Bu arada: Elbette alışveriş listesi oluşturmak istiyorsanız mutlaka hatırlatıcı uygulamasını kullanmanıza gerek yok. Harici sağlayıcıların uygulamalarını da kullanabilirsiniz. Sizin için en iyi alışveriş listesi uygulamalarını burada bir araya getirdik.


(como)

Haberin Sonu

iOS 17 ile iPhone, alışveriş listesi işlevini içerecek şekilde genişletildi. Şimdiye kadar hatırlatma uygulamasını kullanarak dijital alışveriş listesi yazmak zaten mümkündü. İşlev güncellemesiyle alışveriş listelerinin oluşturulması ve düzenlenmesi önemli ölçüde iyileştirildi. Reklamcılık iPhone ile alışveriş listeleri nasıl oluşturulur? Resim 1 itibaren 2 1. adım:Aç Hatırlatıcılar uygulaması iPhone’unuzda sağ alttaki ” simgesine dokununYeni liste“.Resim 1 itibaren…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir