Bir Nintendo Switch denetleyicisi yükleyin – seçenekler bunlar

Nintendo Switch’in farklı denetleyicileri vardır. Bunların hepsi elbette zaman zaman şarj edilmesi gereken bir batarya ile donatılmıştır. Oyunun yoğunluğuna bağlı olarak şarj 20 saate kadar dayanır. Hangi Nintendo Switch aksesuarlarını tam olarak nasıl şarj edebileceğinizi aşağıdaki makalede öğrenebilirsiniz.

Reklamcılık

Doğrudan Nintendo Switch aracılığıyla indirin

Joy-Con’larınızı şarj etmenin farklı yolları vardır. En yaygın yöntem, dock’ta şarj olurken onu Switch konsolunda bırakmaktır. Joy-Con’lar doğrudan ücretlendirilir.

Joy-Con şarj cihazı tutucusu

Joy-Con kumandalarınız için bir şarj tutucusu da satın alabilirsiniz. Bu aksesuar resmi olarak Nintendo tarafından lisanslanmıştır ve çoğunlukla normal Joy-Con tutucusuyla aynı görünür. Ancak arka tarafa bir USB kablosu bağlamak mümkün. Bu teslimat kapsamına dahildir. Ardından kabloyu Switch’inizin yerleştirme istasyonuna takmanız yeterlidir. Joy-Con’larınız bu şekilde ücretlendirilir. Hepsinden iyisi, oyun şarj olurken oynamaya devam edebilirsiniz.

Joy-Con’larınızı aynı anda şarj tutucusunu kullanarak rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Pil aksesuarları

Pil aksesuarlarını da satın alabilirsiniz. Set başına iki cihaz alırsınız. Bunu Joy-Con’unuza bir el kayışı gibi bağlarsınız. Daha sonra arkaya her Joy-Con için iki adet AA pil takabilirsiniz. Bu, oyun oynarken kontrol cihazınızın pillerden yeterli güce sahip olmasını sağlar. Bu ürün aynı zamanda Nintendo tarafından resmi olarak lisanslanmıştır.

Joy-Con Pil Paketi

Joy-Con Pil Paketi

Pil aksesuarları Joy-Con’larınızın çalışma süresini uzatmanıza olanak tanır. Resim: Nintendo

Joy-Con şarj cihazı

Son olarak Joy-Con’larınızı bir şarj cihazıyla şarj edebilirsiniz. Joy-Con şarj cihazları genellikle çevrimiçi mağazalarda bulunabilir. Burada, harici olarak şarj etmek için iki ila dört Joy-Con’u aynı anda kullanabilirsiniz. Büyük bir avantaj: Joy-Con’lar bir sonraki oyun seansından önce mutlaka ücretlendirilir. Dezavantajı: Bu aksesuarların Nintendo lisanslı versiyonu mevcut değildir.

Her Pro Denetleyiciye bir USB-C kablosu dahildir. Bir yandan bunu Pro Controller’ınıza kolayca takabilirsiniz. Diğer tarafı Nintendo Switch’inizin yuvasına takın. Denetleyici şimdi yüklenmeli. Şarj ederken oyun oynamak için hala kullanabilirsiniz.


(como)

Haberin Sonu

Nintendo Switch’in farklı denetleyicileri vardır. Bunların hepsi elbette zaman zaman şarj edilmesi gereken bir batarya ile donatılmıştır. Oyunun yoğunluğuna bağlı olarak şarj 20 saate kadar dayanır. Hangi Nintendo Switch aksesuarlarını tam olarak nasıl şarj edebileceğinizi aşağıdaki makalede öğrenebilirsiniz. Reklamcılık Nintendo Switch Joy-Eksilerini Şarj Edin Doğrudan Nintendo Switch aracılığıyla indirin Joy-Con’larınızı şarj etmenin farklı yolları vardır.…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir