Bir Skype bağlantısı oluşturun – nasıl çalışır? – Blog

Skype kullanarak bir görüntülü arama yapmak istiyorsanız, katılımcılara toplantıya doğrudan katılmalarını sağlayan bir bağlantı gönderebilirsiniz. Katılımcıların bunun için Skype kurmasına bile gerek yok çünkü bağlantı tarayıcıda bir toplantı da açabiliyor. En fazla 99 kişi daha davet edebilirsiniz.

Skype’ta toplantı bağlantısı nasıl oluşturulur?

Skype’ı hem PC’nize hem de akıllı telefonunuza kurabilir ve kullanabilirsiniz. Bu sizin için çok zahmetliyse, tarayıcıda bir toplantı oluşturabilir ve bunun için bir bağlantı paylaşabilirsiniz.

masaüstü uygulaması

akıllı telefon uygulaması
Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

tarayıcılar

Hızlı başlangıç ​​kılavuzu: akıllı telefon uygulaması

  1. Akıllı telefonunuzda Skype’ı açın. Oradan, mavi düğme sağ alt.
  2. Ardından “anlık toplantı” dışında.
  3. O zaman bir olur bağlantı toplantınız için oluşturuldu. Üzerine dokunun.
  4. Daha sonra bağlantıyı paylaşmak için birkaç seçenek göreceksiniz. Üstünde “kopyala” daha sonra bağlantıyı örneğin bir sohbete yapıştırabilir ve başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 20 Şubat 2023 08:27 Başkalarını Skype’ta bir toplantıya kolayca davet etmek için bir bağlantı oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Size nasıl yapıldığını anlatacağız. Reklamcılık Skype kullanarak bir görüntülü arama yapmak istiyorsanız, katılımcılara toplantıya doğrudan katılmalarını sağlayan bir bağlantı gönderebilirsiniz. Katılımcıların bunun için Skype kurmasına bile gerek yok çünkü bağlantı tarayıcıda bir toplantı da…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir