Bir uygulamayı iade edin – bu şekilde çalışır – Blog

Görsel: Antlii / Shutterstock.com

iPhone üreticisi Apple, geri ödemeleri adil bir şekilde ele almasıyla tanınır. Bir Apple Store’dan bir Apple cihazı satın alırsanız, 14 gün boyunca herhangi bir “ama” olmadan iade edebilir ve satın alma fiyatının tamamını geri alabilirsiniz. Ancak donanımları sorunsuz iptal edebileceğiniz gibi, iOS uygulamaları, iTunes Store’dan alınan şarkılar veya kitaplar gibi uygulama mağazalarından satın aldığınız ürünleri, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde ödeme yaptıktan sonra iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. Bu makale, bir uygulama iadesi için nasıl başvuracağınızı ve bunu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklamaktadır.

App Store’dan satın alınan uygulamalar nasıl iade edilir?

App Store, iTunes, Apple Books ve iCloud veya uygulama içi satın almalar gibi diğer hizmetlerden satın alınan içerikler için iade mümkündür. Tek ihtiyacınız olan, yüklü bir tarayıcısı olan bir cihaz – örneğin bir iPad veya iPhone – ve içeriğin satın alındığı Apple Kimliği. Aşağıdaki adım adım talimatlarda size Apple’da iadenin nasıl çalıştığını göstereceğiz.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. https://reportaproblem.apple.com adresinde oturum açın. Apple kimliginiz A.
  2. Açılır menüde “geri ödeme iste“. Ardından bir neden seçin ve ardından “Daha öte“.
  3. Şimdi yapabilirsin satın alma seçiptal etmek istediğinizi
  4. Tıklamak “Göndermek” iadeyi başlatmak için. İptal işlemi başarıyla gerçekleştirildikten sonra, satın alma bedeli size başlangıçta seçtiğiniz ödeme yöntemi kullanılarak iade edilecektir.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Thobias Marr de 6 Şubat 2023, 13:26 Bu makale, Apple App Store’dan satın alınan uygulamaları nasıl iade edeceğinizi anlatır. Görsel: Antlii / Shutterstock.com Reklamcılık iPhone üreticisi Apple, geri ödemeleri adil bir şekilde ele almasıyla tanınır. Bir Apple Store’dan bir Apple cihazı satın alırsanız, 14 gün boyunca herhangi bir “ama” olmadan iade edebilir ve satın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir