Bu LastPass alternatifleri var – Blog

LastPass gibi bir şifre yöneticisi, kimlik bilgilerinizi şifrelenmiş biçimde saklayabilir ve yönetebilir. LastPass uzun zamandır en popüler şifre yöneticilerinden biri olmuştur, ancak artık ücretsiz özellikler sınırlandırılmıştır. Bu yüzden burada bazı alternatifler sunuyoruz.

kısa çizgi

Dashlane size çeşitli özellikler ve sezgisel bir arayüz sunar. Parola yöneticisi, otomatik form doldurma, parola güvenliği izleme olanağı sağlar ve güvenli not işlevi sunar.

Diğer bir avantaj ise Dashlane’in Windows, macOS, iOS ve Android gibi tüm cihazlar ve platformlar için uygulamalar sunmasıdır. Dashlane ayrıca, kullandığınız bir web sitesi saldırıya uğradığında sizi uyaran Dark Web Monitoring’i kullanmanızı sağlar. Daha sonra güvenlik için şifrenizi doğrudan değiştirebilirsiniz. Ancak, bu işlev sizin için ücretsiz olarak mevcut değildir.

Temel parola yönetimini tek bir cihazda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Dashlane Gelişmiş ayda 2,75 € karşılığında alırsınız. Gelişmiş ile Dashlane’i sınırsız sayıda cihazda kullanabilir ve karanlık web izlemenin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca WLAN koruması için VPN kullanmak istiyorsanız, bunu ayda 4,41 € karşılığında yapabilirsiniz. Dashlane Premium satın almak.

1Şifre

1Password, minimalist bir arayüze ve zengin özelliklere sahip, kullanımı kolay bir şifre yöneticisidir. 1Password’ü şifre yönetiminin yanı sıra kredi kartı bilgileri, notlar, kişisel belgeler gibi çeşitli bilgileri güvenli bir şekilde saklamak için kullanabilirsiniz. macOS, iOS, Windows, Android, Linux ve Chrome OS için bağımsız uygulamalar sunulmaktadır.

1Password’ü 14 gün boyunca ücretsiz olarak test edebilirsiniz, sonrasında şifre yöneticisi ücrete tabi olacaktır. İle 1Şifre Bireysel aylık 2,99$ karşılığında yazılımı 1 GB güvenli depolama alanıyla tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz. İçinde Aile versiyonu Ayda 4,99 ABD doları ödeyin ve parola yöneticisi en fazla 5 aile üyesi tarafından kullanılabilir.

Bitwarden

Bitwarden açık kaynaklı bir yazılımdır. Parolalarınız, parola yöneticisi tarafından uçtan uca şifrelenir ve parolalarınızı farklı cihazlarda kaydedebilirsiniz. Ayrıca şifre değiştirilirse şifreler tüm cihazlarda senkronize edilir. Bu parola yöneticisi ayrıca Windows, macOS, Linux, Android ve iOS dahil tüm işletim sistemlerinde kullanılabilir.

Bitwarden temelde ücretsiz olarak mevcuttur. Tüm merkezi işlevler burada sizin için kullanılabilir. Bu aynı zamanda sınırsız cihazda sınırsız parola içerir. Bu, LastPass ile zaten ödenmiş olan tüm özellikleri kullanmanızı sağlar.

Yılda 10$ karşılığında Premium sürüm Gelişmiş iki faktörlü kimlik doğrulama, acil durum erişimi ve güvenlik raporları gibi ek özellikler mevcuttur. Yıllık 40 $ karşılığında premium sürümü alabilirsiniz. aile oranı 6 kullanıcıyla paylaşın.

RoboForm

RoboForm, ek olarak gelişmiş özelleştirme ve ayar seçenekleri sunan, yeni başlayanlar için kolay ve zengin özelliklere sahip bir şifre yöneticisidir. RoboForm, otomatik şifre girişine ek olarak, şifre oluşturma, güvenli veri depolama ve dijital notlar gibi işlevler de sağlar. Roboform’u iOS, Android, macOS ve Windows cihazlarınızda da kullanabilirsiniz. Ek olarak, şifre yöneticisi Firefox, Chrome, Opera ve Safari için bir tarayıcı uzantısı sunar.

RoboForm’un ücretsiz sürümü ile aşağıdaki özellikler sizin için kullanılabilir: sınırsız oturum açma, web formlarını doldurma, güçlü şifreleme, oturum açma bilgilerini güvenli bir şekilde gönderme, acil durum erişimi ve birkaç özellik daha. Ücretli sürüm ile RoboForm Her Yerde şifreleriniz de cihazlar arasında senkronize edilir ve güvenli paylaşım ile premium desteği kullanabilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

Reklamcılık LastPass gibi bir şifre yöneticisi, kimlik bilgilerinizi şifrelenmiş biçimde saklayabilir ve yönetebilir. LastPass uzun zamandır en popüler şifre yöneticilerinden biri olmuştur, ancak artık ücretsiz özellikler sınırlandırılmıştır. Bu yüzden burada bazı alternatifler sunuyoruz. kısa çizgi Dashlane size çeşitli özellikler ve sezgisel bir arayüz sunar. Parola yöneticisi, otomatik form doldurma, parola güvenliği izleme olanağı sağlar ve…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir