Çevrimdışı banner’lar ayarlayın – işte nasıl yapılacağı – Blog

Bir Twitch kanalının profesyonel görünmesi için çevrimdışı bir banner’a sahip olmak mantıklıdır. Bu, çevrimiçi olmadığınızda her zaman izleyicilerinize gösterilecektir. Daha basit sürümler “Şu anda çevrimdışıyım” gibi bir metin içerir. Biraz daha kapsamlı banner’lar bir sonraki yayın randevunuzu görüntüleyebilir. Yayın markanız için bir banner oluşturmak için talimatlarımızı uygulamanız yeterlidir.

Reklamcılık

Çevrimdışı banner oluşturmak için çevrimdışı banner oluşturucuya veya şablona bile ihtiyacınız yoktur. Tek şart resminizin olması 1920×1080 piksel büyüktür. Paint veya Photoshop gibi görüntü düzenleme yazılımlarında tam boyutu ayarlayabilirsiniz. Bu, Twitch banner’ında istediğiniz görselin tam olarak istediğiniz gibi görüntüleneceği anlamına gelir. Aksi takdirde çarpıklıklar veya garip kenarlar meydana gelebilir. Banner görseli JPG ve PNG formatında olabileceği gibi hareketli GIF olarak da ayarlanabilir.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

Twitch web sitesine gidin ve sağ üst köşedeki simgesine tıklayın. Profil fotoğrafı. Daha sonra buradaki seçeneği seçinkanal” dışında.
  1. Twitch profilinize gidin ve “Kanalı ayarla“.
  2. Şimdi sekmeyi seçmelisiniz “marka” Arama.
  3. Burada alanı bulacaksınız “Video oynatıcı banner’ı“. Buradan, çevrimdışı olduğunuzda görüntülenecek bir resim yükleyebilirsiniz. Banner’ınızı özelleştirmek isterseniz, bunu aynı yerde şu adresten yapabilirsiniz: “Güncellemek için” değiştirmek.


(como)

Haberin Sonu

Bir Twitch kanalının profesyonel görünmesi için çevrimdışı bir banner’a sahip olmak mantıklıdır. Bu, çevrimiçi olmadığınızda her zaman izleyicilerinize gösterilecektir. Daha basit sürümler “Şu anda çevrimdışıyım” gibi bir metin içerir. Biraz daha kapsamlı banner’lar bir sonraki yayın randevunuzu görüntüleyebilir. Yayın markanız için bir banner oluşturmak için talimatlarımızı uygulamanız yeterlidir. Reklamcılık Twitch’te çevrimdışı banner nasıl ayarlanır Çevrimdışı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir