ChatGPT’yi Almanca’ya geçirin – dil nasıl değiştirilir? – Blog

Resim: CHUAN CHUAN/Shutterstock.com

Chatbot ChatGPT şu anda giderek daha popüler hale geliyor. Yapay zeka sadece sohbet etmekle kalmıyor, şiir, hikâye gibi kendi metinlerini de yazabiliyor. ChatGPT varsayılan olarak İngilizce’dir, ancak küçük bir numarayla yapay zeka Almanca da anlayabilir.

ChatGPT ile Almanca konuşun

Aslında, ChatGPT ile İngilizce dışındaki dillerde konuşmak çok kolaydır: istediğiniz dilde chatbot’a metin yazmanız yeterlidir. Normalde aynı dilde yanıt vermesi gerekir. AI, çit direği hareketinizi anlamıyorsa, bunun yerine farklı bir dilde yanıt vermelerini isteyebilirsiniz. Chatbot’a “Lütfen Almanca konuşun” veya “Lütfen benimle Almanca konuşun” gibi cümleler yazarak bunu yapabilirsiniz. O zamana kadar ChatGPT Almanca yanıt verecektir.

Chatbot ChatGPT’ye Almanca yazarsanız, Almanca olarak da yanıt alırsınız.

Bu arada: ChatGPT, her konuşmada bir şeyler öğrenen yapay bir zekadır. Ondan öğrenmek ve daha sonra uygun cevaplar oluşturmak için bilgileri işler. Bu nedenle, en iyi ihtimalle, normal konuşmalarda olduğu gibi kibar davranmalısınız.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Cornelia Moehring de 11 Ocak 2023, 10:12 ChatGPT’nin dilini Almanca olarak değiştirmek mi istiyorsunuz? Burada size nasıl yapılacağını gösteriyoruz. Resim: CHUAN CHUAN/Shutterstock.com İlan Chatbot ChatGPT şu anda giderek daha popüler hale geliyor. Yapay zeka sadece sohbet etmekle kalmıyor, şiir, hikâye gibi kendi metinlerini de yazabiliyor. ChatGPT varsayılan olarak İngilizce’dir, ancak küçük bir numarayla yapay…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir