Daha sonra WhatsApp mesajlarını düzenleyin – bu şekilde çalışır – Blog

Resim: BigTunaOnline/Shutterstock.com

Bir WhatsApp mesajında ​​yazım hatası yaptıysanız, yanlış bir şey yazdıysanız veya utanç verici bir şey yazdıysanız, artık sizin için yeni bir işlev var: Güncelleme sayesinde artık WhatsApp mesajlarınızı gönderildikten sonra 15 dakikaya kadar düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Gönderdikten sonra WhatsApp mesajları nasıl düzenlenir?

Bir uyarı: Mesajlar gönderildikten sonra yalnızca 15 dakika içinde düzenlenebilir. Bundan sonra, bu seçenek artık mevcut değil.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

Adımlar iPhone ve Android için biraz farklıdır:

iPhone

Android

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. Düzenlemek istediğiniz mesajı basılı tutun.
  2. Bir sonraki adım, işletim sistemine bağlı olarak değişir: Android o zaman tıklamanız gerekir üç nokta sağ üste git ve “Düzenlemek” Seç. Ne zaman iPhone doğrudan yapabilir misin “Düzenlemek” musluk.
  3. Artık mesajı aşağıdaki metin alanında düzenleyebilirsiniz. İşiniz bittiğinde tek yapmanız gereken gönder simgesine dokunmak.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Cornelia Moehring de 8 Haziran 2023, 10:52 WhatsApp mesajındaki bir şeyi düzeltmek mi istiyorsunuz? Burada size nasıl yapılacağını gösteriyoruz. Resim: BigTunaOnline/Shutterstock.com Reklamcılık Bir WhatsApp mesajında ​​yazım hatası yaptıysanız, yanlış bir şey yazdıysanız veya utanç verici bir şey yazdıysanız, artık sizin için yeni bir işlev var: Güncelleme sayesinde artık WhatsApp mesajlarınızı gönderildikten sonra 15 dakikaya…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir