Dosyaları silin – işte nasıl yapılacağı

Google Fotoğraflar, Android akıllı telefonunuzla çektiğiniz tüm fotoğraf ve videoları saklar. Google’ın bulut hizmeti doluysa istenmeyen dosyaları silebilirsiniz. Ancak dikkatli olun: Google Fotoğraflar’dan sildiğiniz fotoğraf ve videolar akıllı telefonunuzdan da otomatik olarak silinecektir!

Reklamcılık

Akıllı telefon uygulaması

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

Akıllı telefonunuzda Google Fotoğraflar uygulamasını açın. Silmek istediğiniz öğeyi seçin ve tutmak ona bastıne kadar Seçim görünür. Daha sonra üzerine dokunun atık kağıt kutusu altında.

Masaüstü

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

Tarayıcınızda Google Fotoğraflar’ı açın (https://photos.google.com). Şimdi seninkini taşı imleç İstediğiniz öğenin üzerine gelin ve üzerine tıklayın Kanca seçmek için sol üst.
  1. Google Fotoğraflar uygulamasını açın ve tutmak eşya preslenmiştarihine kadar silinmesi gereken Seçim görünür.
  2. Daha sonra üzerine dokunun atık kağıt kutusu aşağıya tıklayın ve ” tıklayarak onaylayınÇöpte” tip.
  3. Şimdi “üzerine dokunungaleri“sağ alt ve üst kısmı seç”atık kağıt kutusu“.
  4. Şimdi çöp kutusunu boşaltın ki içindeki eşyalar daha fazla yer kaplamasın. Bunu yapmak için buna dokunun Üç noktalı menü sağ üstte ve ardından “Boş çöp“.
  5. Bir dosyanız varsa tutmak ve böylece bunları işaretleyin, aşağıdaki seçeneği kullanabilirsiniz eski haline getirmek.
  1. Google Fotoğraflar web sitesini açın. Seninkini taşı imleç silinecek öğe üzerinde ve üzerine tıklayın Kanca seçmek için sol üst.
  2. Daha sonra üzerine tıklayın atık kağıt kutusu sağ üstte ve “üzerine tıklayarak onaylayın”Çöp kutusuna taşıyın” tıklamak.
  3. Daha sonra soldaki seç “atık kağıt kutusu” dışında.
  4. Şimdi çöp kutusunu boşaltın, böylece içerdiği dosyalar artık depolama alanında yer kaplamaz. Bunu yapmak için “düğmesine tıklayın”Boş çöp” sağ üst.
  5. Dosyaları burada da bulabilirsiniz İşaretlemek ve bu sağ üstteki seçenekle birlikte eski haline getirmek.


(işba)

Haberin Sonu

Google Fotoğraflar: Dosyaları silin – işte nasıl yapılacağı Google Fotoğraflar, Android akıllı telefonunuzla çektiğiniz tüm fotoğraf ve videoları saklar. Google’ın bulut hizmeti doluysa istenmeyen dosyaları silebilirsiniz. Ancak dikkatli olun: Google Fotoğraflar’dan sildiğiniz fotoğraf ve videolar akıllı telefonunuzdan da otomatik olarak silinecektir! Reklamcılık Google Fotoğraflar’dan dosyalar nasıl silinir Akıllı telefon uygulaması Adım adım talimatlarımızı izleyin veya…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir