EA hesabını silin – nasıl çalışır? – Blog

Görsel: Shutterstock.com/ Michael Vi

Web sitesinde hesabınızı kapatma seçeneği olmadığından, EA Hesabınızı silmek biraz güçtür. Bunun yerine, hesabınızın silinmesini talep etmek için EA Müşteri Desteği ile iletişime geçmelisiniz. Bunun tam olarak nasıl çalıştığını gösteriyoruz.

EA ile hesabınızı nasıl silersiniz?

Bir uyarı: EA hesabınızı silerseniz, hesabınızla ilişkili oyunlarınıza, aboneliklerinize ve satın aldığınız oyunlara erişiminizi kaybedersiniz. EA ve Origin birbirine bağlıdır ve EA Hesabınız, Origin’i ziyaret etmek için giriş bilgileriniz olarak işlev görür. Bu nedenle, EA Hesabınızla birlikte Origin Hesabınız da silinecektir.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. Tarayıcınızda şu web sitesini açın: https://help.ea.com/en/contact-us/. Ardından EA Hesabınızla oturum açın.
  2. Şimdi bir oyun seçin. Hangi oyunu seçtiğiniz veya satın alıp almadığınız önemli değil.
  3. Ardından seçenekleri tek tek seçin”Hesabımı yönet” Ve “hesap silme” dışında.
  4. Bundan sonra tıklayın “İletişim seçeneğini seçin“.
  5. İletişim formunda artık gerekli bilgileri ve hesabınızı silmek istediğinizi giriyorsunuz.
  6. Ardından “e-posta yoluyla bize ulaşın” ve istek desteğe gönderilir.
  7. Daha sonra müşteri desteğinden bir e-posta alacaksınız. kod. O zaman bunu şuraya gönder: Cevap destekten aldığınız ve kodu soran başka bir e-postaya. ile yeni bir mesaj alacaksınız. bağlantıaçtığın
  8. Daha sonra bir tarayıcı penceresi açılacaktır. Sayfanın altındaki “buraya tıklayın”OnaylamakEA ile hesabınızı silmek için “.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 9 Mayıs 2023, 12:26 Electronic Arts hesabınızı silmek mi istiyorsunuz? Bunun nasıl yapılacağını açıklıyoruz. Görsel: Shutterstock.com/ Michael Vi Reklamcılık Web sitesinde hesabınızı kapatma seçeneği olmadığından, EA Hesabınızı silmek biraz güçtür. Bunun yerine, hesabınızın silinmesini talep etmek için EA Müşteri Desteği ile iletişime geçmelisiniz. Bunun tam olarak nasıl çalıştığını gösteriyoruz. EA ile…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir