FaceTime’ı etkinleştirin – nasıl çalışır? – Blog

FaceTime, Apple’ın ücretsiz olarak görüntülü görüşme yapmanızı sağlayan bir sohbet hizmetidir. Skype veya WhatsApp ile karşılaştırılabilir. Ancak, uygulama yalnızca iOS cihazlarda kullanılabilir, bu nedenle yalnızca sizin değil, muhatabınızın da görüntülü sohbet için bir iPhone veya iPad’e ihtiyacı olacaktır. Ancak etkinleştirildikten sonra, arkadaşlarınızı tamamen ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

iPhone’unuzda FaceTime nasıl etkinleştirilir?

FaceTime’ı kullanabilmek için mevcut bir taneye ihtiyacınız var Bağlantı mobil ağ veya WLAN ağı ile ve biri etkinleştirildi telefon numarası. Ayrıca, iOS’un en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 12 Haziran 2023, 09:29 FaceTime’ı iPhone’unuzla kullanmak ister misiniz? Bu ipuçları+püf noktaları makalesinde, uygulamayı nasıl etkinleştireceğinizi anlatacağız. Reklamcılık FaceTime, Apple’ın ücretsiz olarak görüntülü görüşme yapmanızı sağlayan bir sohbet hizmetidir. Skype veya WhatsApp ile karşılaştırılabilir. Ancak, uygulama yalnızca iOS cihazlarda kullanılabilir, bu nedenle yalnızca sizin değil, muhatabınızın da görüntülü sohbet için bir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir