Fire TV Stick’i Prime olmadan kullanmak – bu mümkün mü?

Yeni TV setleri artık İnternet erişimiyle donatılmıştır. Daha eski cihazlar için Amazon’un Fire TV Stick’i burada da akış hizmetlerini kullanmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca mutlaka Amazon Prime’a ihtiyacınız olup olmadığını burada açıklayacağız.

Reklamcılık

Amazon Prime aboneliğiniz olmasa bile Fire TV Stick’i kullanabilir ve çeşitli yayın hizmetlerinden uygulamaları indirebilirsiniz. Bunlara Disney+, Netflix, YouTube, Joyn ve çok daha fazlası gibi tüm yaygın sağlayıcılar dahildir. Daha sonra mevcut giriş bilgilerinizi kullanarak ilgili uygulamalara giriş yapabilirsiniz. Amazon Prime Video’yu da kullanabilirsiniz ancak çoğu içeriği abonelik olmadan satın almak veya kiralamak için ödeme yapmanız gerekecektir. Prime Video artık bazı film ve dizileri reklamlarla birlikte ücretsiz izleyebileceğiniz “Freevee” kategorisine sahip.

Fire TV Stick ayrıca başka ücretsiz özellikler de sunar. Örneğin akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden içerik TV’nize aktarılabilir. Bu, ek cihazlara ihtiyaç duymadan TV’nizin geniş ekranında fotoğraf, video ve hatta ekranın tamamını paylaşmanıza olanak tanır. Fire TV’niz, TV’yi sesli komutları kullanarak kontrol etmenize olanak tanıyan Alexa’ya da bağlanabilir.

Tehlike: Fire TV Stick’i kullanmak için Amazon Prime aboneliğinizin olması gerekmese de bir Amazon hesabınızın olması gerekir. Amazon hesabınız daha sonra e-posta adresiniz aracılığıyla çubuğa bağlanacaktır. Daha sonra Fire TV aracılığıyla yapacağınız tüm satın alma işlemleri bu e-posta aracılığıyla yapılacaktır. Ayrıca Amazon hesabınıza bağlanarak Prime’da film kiralamak daha kolay hale gelir.


(emzy)

Haberin Sonu

Yeni TV setleri artık İnternet erişimiyle donatılmıştır. Daha eski cihazlar için Amazon’un Fire TV Stick’i burada da akış hizmetlerini kullanmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca mutlaka Amazon Prime’a ihtiyacınız olup olmadığını burada açıklayacağız. Reklamcılık Fire TV Stick’i Amazon Prime olmadan kullanma Amazon Prime aboneliğiniz olmasa bile Fire TV Stick’i kullanabilir ve çeşitli yayın hizmetlerinden uygulamaları indirebilirsiniz. Bunlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir