Galeriden bir Instagram hikayesi oluşturun – bu şekilde çalışır – Blog

Yapabileceğiniz hikayeler ile Instagram’da Hayattan anları arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla hızlı ve kolay bir şekilde paylaşın. Peki ya doğrudan Instagram ile değil de yalnızca normal kamerayla fotoğraf çekseydiniz? Bu sorun değil çünkü Galeri’den Instagram Hikayelerinize üç farklı şekilde fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bunun tam olarak nasıl çalıştığını bu ipucunda öğrenebilirsiniz.

Reklamcılık

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

Instagram uygulamasında, kamera. Bunu yapmak için ana ekranda sağa kaydırın.

Farklı hikayelerde birden fazla fotoğraf paylaşmak istiyorsanız, her hikayeyi ayrı ayrı oluşturmanıza gerek kalmadan bunu kolayca yapabilirsiniz.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

Reklamcılık

1. adım:

Instagram uygulamasının ana ekranında hızlıca kaydırın Sağagitmek için kamera almak için.

Galerideki fotoğrafları kullanarak düzen hikayesi oluşturun

Birden fazla fotoğrafı tek bir hikayede birleştirmek istiyorsanız Instagram’ın faydalı düzen özelliğini kullanabilirsiniz. Görüntüler otomatik olarak belirli bir düzende düzenlenir, böylece onları zahmetli bir şekilde kendiniz ayarlamanıza gerek kalmaz.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

Instagram’ı açın ve ana ekranda kaydırın Sağagitmek için kamera elde etmek.
 1. kamera Instagram uygulamasında sol alttaki simgesine dokunun galeri simgesi.
 2. Ona dokun Resim veya VideoHikayeye eklemek istediğiniz
 3. Almak düzenlemeler Normal bir Instagram hikayesi gibi; örneğin şarkılar, efektler veya metin kaplamaları ile.
 4. bir başka bir resim silme ekle yukarı ve buna dokunun galeri simgesi.
 5. Görüntüleri taşıyın, yeniden boyutlandırın veya büyütün iki parmak. Bir resmi üzerine sürükleyin atık kağıt kutusukaldırmak için.
 6. Hikayeyi yayınla halk veya senin için yakın arkadaşlar ekranın altındaki iki düğmeyle. öğesine dokunun Ok ve birini seç Temas etmek hikayeyi şu şekilde görüntülemek için dışarı direk mesaj göndermek.
 1. İlk önce şunu aç kamera Instagram uygulamasında, ardından alttaki simgesine dokunun galeri simgesi.
 2. Sağ üstteki “Seçmek‘ ve hepsini ara Resimler Hikaye olarak yayınlamak istediğiniz SeriFotoğraflara dokunduğunuz yer aynı zamanda hikayelerin sırasını da belirler. Daha sonra üzerine dokunun Ok sağ alt.
 3. Düzenlemek hikayeler isteklerinize göre. Aşağıya tıklayarak aralarında geçiş yapın Ön izleme bir görsele dokunun.
 4. Düzenlemeden memnunsanız sağ alttaki simgesine dokunun Ok ve sonra hikayeyi yayınla halk veya senin için yakın arkadaşlar. Alternatif olarak bunları şu şekilde gönderin: direk mesaj.
 1. Instagram uygulamasında, kamera ve “üzerine dokunundüzen“.
 2. Soldaki ” altındaki simgeye dokunundüzen‘ görüntülerin daha sonra düzenleneceği formatı belirtmek için.
 3. Artık kamera akışının o anda görüntülendiği her yere resim ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıya dokunun galeri simgesi ve her birinden birini seçin Fotoğraf dışında. Çerçeveyi ayarlamak için iki parmağınızla görüntüleri yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz.
 4. Tüm alanları resimlerle doldurduğunuzda, Kanca görüntü seçimini onaylamak için alt orta.
 5. Artık gönderiyi normal bir Instagram hikayesi gibi düzenleyebilirsiniz. Memnun kaldıysanız aşağıdaki iki butonu kullanabilirsiniz. halk ya da sadece senin için yakın arkadaşlar Postalamak. öğesine dokunun Okbunları şu şekilde de gönderebilirsiniz: direk mesaj kişilerinize gönderin.


(yoma)

Haberin Sonu

Galeriden bir Instagram hikayesi oluşturun – bu şekilde çalışır Yapabileceğiniz hikayeler ile Instagram’da Hayattan anları arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla hızlı ve kolay bir şekilde paylaşın. Peki ya doğrudan Instagram ile değil de yalnızca normal kamerayla fotoğraf çekseydiniz? Bu sorun değil çünkü Galeri’den Instagram Hikayelerinize üç farklı şekilde fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bunun tam olarak nasıl çalıştığını bu ipucunda…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir