Giriş yapılamıyor – ne yapmalı? – Blog

Resim: Casimiro PT/Shutterstock.com

Steam’de “Giriş yapılamıyor”, “Giriş yapılamıyor” veya “Giriş başarısız” gibi bir hata mesajı mı alıyorsunuz? Panik yapmayın: neyse ki çoğu durumda çözüm oldukça basittir.

Yanlış giriş verileri girildi

Verilerinizi girerken basitçe bir yazım hatası yapmış olabilirsiniz. Transpoze rakamlar da nadir değildir. Tekrar giriş yapmayı deneyin. Bu arada belki de şifrenizi değiştirdiniz ve eski şifrenizle giriş yapmaya mı çalışıyorsunuz?

Hesap adınızı girerken başka bir sorun da olabilir: Steam’de oturum açmak için, orijinal olarak atanan hesap adını girmelisiniz. Bu, görünen adınızdan farklı olabilir. Hatırlayamıyorsanız, isme bakmayı deneyebilirsiniz. Farklı bir cihazda Steam’e giriş yaptıysanız, adınız Steam penceresinin sağ üst köşesinde görünecektir. Alternatif olarak, Steam uygulamasına veya eski e-postalara da bakabilirsiniz, çünkü orada her zaman hesap adınızla adresleneceksiniz.

Bir yerde bir Steam istemcisinden bir ekran görüntüsü bulursanız veya başka bir cihazda oturum açtıysanız: Hesap adınız bu iki yerde görüntülenecektir.

Yeniden başlatma harikalar yaratabilir

Tabii ki, denenmiş ve test edilmiş “kapatma ve tekrar açma” yöntemi Steam ile de çalışır. Öncelikle, Steam’i bir kez yeniden başlatın ve ardından hesabınıza tekrar giriş yapmayı deneyin. Bu hala işe yaramazsa, bilgisayarı yeniden başlatmak yardımcı olabilir.

Tarayıcıda Steam için ipuçları

Steam istemcisine hiç giriş yapmak istemiyorsanız, ancak web sitesinde oturum açmak istiyorsanız, başka hatalar da oluşabilir. Bunu genellikle tarayıcı tanımlama bilgilerini silerek düzeltebilirsiniz. Parolaları saklamak için bir uzantı kullanıyorsanız Steam web sitesi parolasını da sıfırlamanız gerekir. Buraya eski bir şifre kaydedilmiş olabilir.

Steam sunucusuna bağlantı yok

Kural olarak, Steam’e internet bağlantısı olmadan da giriş yapabilir ve oyunları çevrimdışı modda kullanabilirsiniz. Ancak, sorun kendi İnternetiniz olmayabilir, ancak Steam sunucusunda bir hata olabilir. Bunun nedeni, Steam’in kendisiyle ilgili bir sorun olması durumunda Steam’in oturum açma bilgilerinizi doğrulayamayacak olmasıdır. Bu durumda, Steam sunucularının tekrar düzgün çalışmaya başlamasını beklemeniz yeterlidir. allestör.de gibi canlı takiplerde sorun olup olmadığını görebilirsin.

Steam Destek ile iletişime geçin ve şifrenizi sıfırlayın

Oturum açma sorunları için Steam Destek ile de iletişime geçebilirsiniz. Steam istemci oturum açma penceresinin alt kısmında “Yardım! Oturum açamıyorum” Steam Destek sayfasına gitmek için. Burada, sorununuzun nerede olduğunu çok net bir şekilde seçebilirsiniz. Örneğin, parola sıfırlama talebinde bulunabilir veya Steam Guard ile iki faktörlü kimlik doğrulamanız için yardım alabilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Cornelia Moehring de 27 Nis 2023 11:31 Steam’de oturum açamıyor musunuz? Burada yardım bulun! Resim: Casimiro PT/Shutterstock.com Reklamcılık Steam’de “Giriş yapılamıyor”, “Giriş yapılamıyor” veya “Giriş başarısız” gibi bir hata mesajı mı alıyorsunuz? Panik yapmayın: neyse ki çoğu durumda çözüm oldukça basittir. Yanlış giriş verileri girildi Verilerinizi girerken basitçe bir yazım hatası yapmış olabilirsiniz. Transpoze…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir