Google Dokümanlar’ı Word’de açın – işte nasıl yapılacağı

Google Dokümanlar, basitliği ve rahatlığı nedeniyle popülerlik kazanmış ücretsiz bir kelime işlemcidir. Belgeleri çevrimiçi olarak oluşturabilir, görüntüleyebilir ve düzenleyebilir, iş arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak işbirliği yapabilir ve birçok eklenti kullanabilirsiniz. Google Dokümanlar bulut depolama alanını kullanır, böylece dokümanlarınıza istediğiniz zaman istediğiniz cihazdan erişebilirsiniz. Ayrıca Microsoft Word ile tamamen uyumludur, böylece Google Dokümanlar dosyalarınızı yalnızca birkaç adımda Word’de açabilirsiniz.

Reklamcılık

Google Dokümanınızı Microsoft Word’ün .docx biçimine dönüştürürseniz, onu Word’de kolayca açabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

Öncelikle belgenizi Google Dokümanlar’da açın. Daha sonra menüye tıklayın “dosya” Menü çubuğunun sol üst kısmındaki ” seçeneğinin üzerine gelinİndirmek” ve ardından ” seçeneğini seçinMicrosoft Word” dönüştürme seçenekleri listesinden.
  1. Dosyanızı Google Dokümanlar’da açın. Daha sonra sol üstteki “” seçeneğine tıklayındosya“ve sonra”ya tıklayınİndirmek“. Daha sonra çeşitli dönüştürme seçeneklerini göreceksiniz – ” seçeneğini seçinMicrosoft Word” dışında.
  2. Daha sonra bilgisayarınızda Word’ü açın. Soldaki buraya tıklayın”Açık“ve sonra”ya tıklayınAramak“.
  3. Şimdi seninkini seç dönüştürülmüş belge kapalı ve açık sen bunlar.
  4. Dosyayı Word’de düzenleyebilmek için üstteki düğmeye tıklayın.Düzenlemeyi etkinleştir“.


(işba)

Haberin Sonu

Google Dokümanlar, basitliği ve rahatlığı nedeniyle popülerlik kazanmış ücretsiz bir kelime işlemcidir. Belgeleri çevrimiçi olarak oluşturabilir, görüntüleyebilir ve düzenleyebilir, iş arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak işbirliği yapabilir ve birçok eklenti kullanabilirsiniz. Google Dokümanlar bulut depolama alanını kullanır, böylece dokümanlarınıza istediğiniz zaman istediğiniz cihazdan erişebilirsiniz. Ayrıca Microsoft Word ile tamamen uyumludur, böylece Google Dokümanlar dosyalarınızı yalnızca birkaç…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir