Google hesabını geri yükle – nasıl çalışır? – Blog

Google, silinen hesapları geri yükleme imkanı sunar. Hesabınızı geri almanın birkaç yolu vardır. Aşağıda olasılıkları adım adım sunuyoruz.

Tehlike: Hesap kurtarma, silindikten sonra yalnızca nispeten kısa bir süre çalışır.

Bu arada: Google hesabınızı geri yükleyebilirsiniz ayrıca bir akıllı telefon aracılığıyla gerçekleştirmek. Bunu yapmak için tarayıcınızı açın ve bu Google web sitesini ziyaret edin. Ama dikkat et: Android cihazlarda, ilişkili Google adresinin silinmesi, kurtarmayı da etkileyebilecek sorunlara neden olabilir.

Bilinen Son Parolayı Kullanarak Google Hesabını Kurtarın

Hesabınızı kurtarmak için bu Google web sitesini ziyaret edin. Ardından adım adım kılavuzumuzu izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

Bağlı bir e-posta adresi/telefon numarası kullanarak Google Hesabını kurtarın

Hesabınızı kurtarmak için bu Google web sitesini ziyaret edin. Ardından adım adım kılavuzumuzu izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

Bir uyarı: Bu yöntem yalnızca, silmeden önce bir cep telefonu numarası veya ek bir e-posta adresi kaydettiyseniz çalışır.

Google Hesabını oluşturma tarihinden itibaren kurtarın

Hesabınızı kurtarmak için bu Google sitesini ziyaret edin. Ardından adım adım kılavuzumuzu izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

Google Hesabını geçerli bir e-posta adresiyle doğrulayın

Bir uyarı: Bu yöntem, bir Google çalışanının Google hesabınızı kurtarmasını gerektirir. Bu biraz zaman alır ve her zaman işe yaramaz.

Hesabınızı kurtarmak için bu Google web sitesini ziyaret edin. Ardından adım adım kılavuzumuzu izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

Hızlı Kılavuz: Bilinen Son Parolayı Kullanarak Google Hesabını Kurtarın

 1. Hesabınızı kurtarmak için bu Google web sitesini ziyaret edin.
 2. senin ver e-posta adresi veya telefon numarası alanında ve ” üzerine iki kez tıklayınDaha öte“.
 3. ver onu son şifre hatırladığın biri Ardından “Daha öte“.
 4. Eğer Şifre doğru oldu, Google hesabınızı başarıyla kurtarabildiniz.
 5. Şimdi birine ihtiyacın var Yeni Şifre kurmak. onaylamak için ” seçeneğini seçinŞifre değiştir“. Hesabınız daha sonra geri yüklenecektir.

Hızlı Kılavuz: Bağlı E-posta Adresini/Telefon Numarasını Kullanarak Google Hesabını Kurtarın

 1. Hesabınızı kurtarmak için bu Google sitesini ziyaret edin.
 2. Giriş e-posta adresi Google hesabınız veya bağlantılı telefon numarası kutuda ve ” üzerine iki kez tıklayınDaha öte“.
 3. Ardından “Başka bir seçenek belirleyin“ve” gelene kadar üzerine tıklayınDoğrulama kodunu al” belirecek. Şimdi doğrulama kodu şu adreslerden birine gönderilecek: bağlantılı telefon numarası veya bağlantılı (Google dışı) e-posta adresi Gönderildi. Bunu yapmak için “Göndermek“.
 4. Sonraki sayfada, aldığınız doğrulama kodunu girin e-posta veya SMS yoluyla almış Ardından “Daha öte“.
 5. Şimdi yeni bir şifre girmelisiniz. Bundan sonra, “Şifre değiştir“. Hesabınız geri yüklendi.

Hızlı Kılavuz: Google Hesabını Oluşturulduğu Tarihten Kurtarın

 1. Hesabınızı kurtarmak için bu Google sitesini ziyaret edin.
 2. Yaz telefon numarası veya e-posta adresi normalde Google hesabınıza giriş yapmak için kullandığınız hesap. Ardından ” üzerine iki kez tıklayınDaha öte“.
 3. Uzun tıklama “Başka bir seçenek belirleyin“, değin “Bu Google hesabını ne zaman oluşturdunuz?” belirir.
 4. onu oraya koy Oluşturulma tarihi hesabınızın, ardından “Daha öte“.
 5. Uç: Bağlantılı bir gelen kutusunda bir hesap oluşturma e-postası bulabilirsiniz. Hesabın ne zaman oluşturulduğunu bu şekilde öğrenebilirsiniz.
 6. Şimdi yeni bir şifre girmeniz gerekiyor. Tıklamak “Şifre değiştir” hesabınızı kurtarmak için.

Hızlı Başlangıç: Google Hesabını geçerli bir e-posta adresiyle doğrulayın

 1. Hesabınızı kurtarmak için bu Google sitesini ziyaret edin.
 2. Giriş e-posta adresi veya telefon numarası normalde Google’da oturum açmak için kullandığınız hesap. İki kez seç”Daha öte” dışında.
 3. Tıklamak “Başka bir seçenek seçin“, değin “Şimdi erişebileceğiniz bir e-posta adresi girin” belirir.
 4. Ardından mevcut (Google olmayan) bilgilerinizi girin e-posta adresi A. Ardından “Daha öte“.
 5. ile girdiğiniz e-posta adresine bir e-posta gönderildi. Doğrulama kodu Gönderildi. Şimdi bunu Google’a girin ve şununla onaylayın: Enter tuşuna basmak veya “Daha öte“.
 6. Şimdi bir tane daha alabilirsin ek mesaj Google ekibine gönderilecek olanı ekleyin. Memnunsanız, tıklayın “Hazır“. Şimdi birkaç saat içinde belirtilen e-posta adresine bir e-posta gönderilecek. Google Hesabı Kurtarma E-postası Gönderildi.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Cornelia Moehring de 26 Haziran 2023, 11:24 Google hesabınızı sildiniz ve kararınız için pişmanlık mı duydunuz? Size Google hesabınızı nasıl kurtaracağınızı göstereceğiz. Reklamcılık Google, silinen hesapları geri yükleme imkanı sunar. Hesabınızı geri almanın birkaç yolu vardır. Aşağıda olasılıkları adım adım sunuyoruz. Tehlike: Hesap kurtarma, silindikten sonra yalnızca nispeten kısa bir süre çalışır. Bu arada:…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir