Google Takvimi Sil – İşte nasıl yapılacağı – Blog

Google Takvim randevularınızı organize etmenin basit bir yoludur. Peki ya hizmeti artık kullanmak istemiyorsanız? Sadece uygulamayı silmek tüm randevuları kaldırmak için yeterli değildir.

Reklamcılık

Takvimi sil
Google Takvim’de bir takvimi silmek istiyorsanız bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır. Bu takvim ana takviminizse silinemez. Bu konuda daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

 1. Tarayıcıda Google Takvim web sitesini ziyaret edin.
 2. Soldaki çubukta tüm takvimlerin bir özeti görüntülenir. Silmek istediğiniz takvimin üzerine gelin.
 3. A “Xonun yanında. Üstüne tıkla.
 4. Onaylamak için ” seçeneğini seçinTakvimi kaldır“. Artık bu takvimi başarıyla sildiniz.

Ana takvimdeki randevuları silin
Maalesef ana takviminizi silemezsiniz. Yine de boşaltmak istiyorsanız, yalnızca birkaç tıklamayla bu takvimdeki tüm randevuları kaldırabilirsiniz.

 1. Google Takvim web sitesini açın ve sağ üstteki simgesine tıklayın dişli simgesi.
 2. şimdi seç”Ayarlar“. Takvimlerin bir listesini göreceksiniz. Sevgiler ana takvim önce gelmeli. Ayarlarınıza bağlı olarak takviminizin adı adınız ve soyadınız olacaktır.
 3. Ana takviminize tıklayın ve ardından bölümün alt kısmında “Takvimi kaldır” seçenek “Silmek“. Bu, takvimdeki tüm randevuları siler. İşlem birkaç dakika sürebilir. Bu süre zarfında Google Takvim işlevlerine hiç veya kısmen erişemeyebilirsiniz.

Reklamcılık

abonelikten çıkma takvimi
Başka birine ait bir takvime davet edildiyseniz onu silemezsiniz. Daha sonra takvim aboneliğinizi iptal etmeniz gerekir. Bu, takvimi gerçekten silmeye benzer şekilde, takvimi kalıcı olarak gizlemeyi içerir.

 1. Google Takvim web sitesini açın ve sağ üstteki simgesine tıklayın vites.
 2. Ardından ” seçeneğini seçinAyarlar” dışında.
 3. Soldaki sütunda tüm takvimlerinizin bir listesini bulacaksınız. Tıkla takvim aboneliğinizi iptal etmek istediğinizi belirtin.
 4. Ardından bölümün altındaki “seçeneğini seçinTakvimi kaldır” nokta “abonelikten çıkmak” kapalı. Tıklayarak onaylayın “Takvimi kaldır“.

Randevuları kaldır
Takvimlerin tamamını silmek yerine, takviminizden tek tek randevuları da silebilirsiniz.

 1. Tarayıcıda Google Takvim web sitesini açın.
 2. Silmek istediğiniz randevuya tıklayın. Seçmek “Silmek” veya çöp kutusu simgesi. Silme işlemini onaylamanız gerekebilir.

Bu talimatlar tüm akıllı telefonlar ve tabletler için, yani iPhone’lar ve Android cihazlar için geçerlidir. Ne yazık ki uygulama içinden bir takvimi tamamen silmek mümkün değildir. Bireysel randevuları, onlara dokunarak ve ardından simgesini kullanarak silebilirsiniz. sağ üstte üç nokta seçenek “Silmek“. Yinelenen randevuları ve bunların takip randevularını da bu şekilde silebilirsiniz.

Alternatif olarak mevcut bir takvimi de gizleyebilirsiniz. Bunu yapmak için sol tarafa dokunun Menü simgesi (☰) takvimde. Artık tüm entegre randevu takvimleri karşınıza çıkıyor. Birini yaparak Takvim’e veya yanındaki kutuya dokununrandevuları gizlidir.


(como)

Haberin Sonu

Google Takvim randevularınızı organize etmenin basit bir yoludur. Peki ya hizmeti artık kullanmak istemiyorsanız? Sadece uygulamayı silmek tüm randevuları kaldırmak için yeterli değildir. Reklamcılık PC’deki Google Takvimi Sil Takvimi silGoogle Takvim’de bir takvimi silmek istiyorsanız bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır. Bu takvim ana takviminizse silinemez. Bu konuda daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Tarayıcıda Google Takvim…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir