Hesabı sil – bu şekilde çalışır

Artık ilan kullanıcı hesabınıza ihtiyacınız yok mu? Daha sonra kolaylıkla silebilirsiniz. Ne kadar kolay olduğunu anlatıyoruz.

Reklamcılık

İlanlar hesabınızı tarayıcıda silmek için yalnızca birkaç adım gereklidir. Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

İlanlar web sitesinde oturum açın (https://www.kleinanzeigen.de/). Ardından fare imlecinizi menünün üzerine getirin “Bana ait” Daha fazla seçenek görünene kadar sağ üst köşede. Ardından ” tıklayınAyarlar“.

Akıllı telefonunuzdaki uygulamayı kullanarak ilan hesabınızı silmek kolaydır. Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın.

1. adım:

Akıllı telefonunuzdaki ilanlar uygulamasını açın ve ona dokunun Üç çizgili menü sol üst köşede.
  1. Tarayıcınızda ilanlar web sitesini (https://www.kleinanzeigen.de/) açın ve orada oturum açın. Daha sonra fare imlecinizi “Bana ait” Menü görünene kadar sağ üst köşede, ardından ” seçeneğini seçinAyarlar” dışında.
  2. Şimdi “kategorisine geçin”Hesap ayarları“.
  3. Sağ alttaki buraya tıklayın”Kullanıcı hesabını sil” ve silme işlemini onaylayın.
  1. Akıllı telefonunuzda İlanlar uygulamasını açın ve ona dokunun Üç çizgili menü Sol üst. Bundan sonra “üzerine dokununAyarlar ve Yardım“.
  2. Daha sonra ” seçeneğini seçinHesap ayarları“.
  3. Ardından “Kullanıcı hesabını sil“ve ardından silme işlemini onaylayın.


(mimi)

Haberin Sonu

eBay ilanları: Hesabı sil – bu şekilde çalışır Artık ilan kullanıcı hesabınıza ihtiyacınız yok mu? Daha sonra kolaylıkla silebilirsiniz. Ne kadar kolay olduğunu anlatıyoruz. Reklamcılık Tarayıcı aracılığıyla seri ilanlar hesabını silin İlanlar hesabınızı tarayıcıda silmek için yalnızca birkaç adım gereklidir. Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzuna göz atın. Resim 1 itibaren 3 1.…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir