Hisse senedi fiyatlarını Excel’de alın – bu şekilde çalışır – Blog

Microsoft Excel, ev ofisinde ve işyerinde vazgeçilmez bir elektronik tablo yazılımıdır. Çoğu PC kullanıcısı bu araçla zaten çalışmış ve temel işlevleri öğrenebilmiştir. Ancak sadece birkaç fare tıklamasıyla hisse senetlerinin güncel değerini Excel’de sorgulayabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu makalede güncel hisse senedi fiyatlarının Microsoft Excel’e nasıl aktarılacağını öğrenebilirsiniz.

Reklamcılık

Hisse senedi bilgilerine ulaşmanın yalnızca internete bağlı olmanız durumunda işe yaradığını lütfen unutmayın.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

Excel’i açın ve istediklerinizi ekleyin İzlemekHisse fiyatlarını sorgulamak istediğiniz Bunu yapabilirsin Şirket isimlerithe Fon adları yada bu Hisse senedi sembolü kullanmak. Her hücreye yalnızca bir ad girin.

  1. Öncelikle şirket adını, fon adını veya hisse senedi sembolünü içeren bir hücreye metin girmeniz gerekir. Örneğin “adını kullanıyoruz”msft“. Her hücreye bir ad kullanmalısınız.
  2. Daha sonra verileri daha sonra dışa aktarmayı kolaylaştırmak için bir tablo oluşturmalısınız. Bir Excel tablosu oluşturmak için “Sokmak” seçenek “Masa“.
  3. Şimdi şunu işaretleyin hücrelerKurslara erişmek istediğiniz kurslar.
  4. ” altında tıklayınVeri” Açık “Paylaşımlar“. Girilen adlar otomatik olarak “Hisse Senetleri” veri türüne dönüştürülür ve önünde bir hisse senedi simgesi bulunur.
  5. Hisse senedi fiyatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Hisse senedi sembolü.


(thom)

Haberin Sonu

Microsoft Excel, ev ofisinde ve işyerinde vazgeçilmez bir elektronik tablo yazılımıdır. Çoğu PC kullanıcısı bu araçla zaten çalışmış ve temel işlevleri öğrenebilmiştir. Ancak sadece birkaç fare tıklamasıyla hisse senetlerinin güncel değerini Excel’de sorgulayabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu makalede güncel hisse senedi fiyatlarının Microsoft Excel’e nasıl aktarılacağını öğrenebilirsiniz. Reklamcılık Excel’de hisse senedi fiyatları nasıl alınır? Hisse senedi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir