İadeler – yazıcı olmadan bile – Blog

Almanya’daki tüm büyük nakliye şirketleri artık mobil iade fişi olarak bilinen şeyi sunuyor. Bu, artık iade için etiketi kendiniz yazdırmanız gerekmediği anlamına gelir. Bu yazıda, Amazon’da yazıcısız iadenin tam olarak nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz.

Yazıcısız bir Amazon iadesi böyle çalışır

Mobil iade fişi içeren bir iade, Amazon ile aynı şekilde çalışır – yalnızca sonunda bir iade etiketi yerine bir QR kodu alırsınız. Daha sonra bunu cep telefonunuzdan bir paket mağazasına gösterip, paketinizi doğrudan oraya gönderebilirsiniz.

Bu arada: Bir kusur veya yanlış beden nedeniyle iade ediyorsanız, Amazon iadeleri ücretsizdir. Öğeyi beğenmezseniz, 3,50 €’ya kadar iade nakliye masrafları geçerli olabilir. Bunlar otomatik olarak geri ödemeden düşülecektir.

Adım adım talimatlarımızı, hızlı başlangıç ​​kılavuzumuzu veya açıklayıcı videoyu izleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. Amazon web sitesini açın ve siparişlerinizle birlikte genel bakışa gidin. İade etmek istediğiniz siparişi bulun ve tıklayın “ürünü geri vermek“.
  2. Seç Maddegeri dönmek istediğin ve her birinden bir tane dönüş nedeni tıklayın ve “Daha öte“.
  3. O zaman birini seç geri ödeme türü tıklayın ve “Daha öte“.
  4. Bundan sonra birini seç Nakliye Yöntemi bunun için bir yazıcıya ihtiyacınız yok ve “dönüşü onayla“.
  5. Paketi bir arada getir koli dükkanı seçilen nakliye şirketinin ve göster QR kod Amazon’un size gönderdiği

Video

Tarayıcınız HTML5 videoları desteklemiyor.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Anna Kalinowsky de 21 Tem 2023 09:21 Bu yazıda Amazon iadelerini yazıcı olmadan nasıl gönderebileceğinizi öğreneceksiniz! Reklamcılık Almanya’daki tüm büyük nakliye şirketleri artık mobil iade fişi olarak bilinen şeyi sunuyor. Bu, artık iade için etiketi kendiniz yazdırmanız gerekmediği anlamına gelir. Bu yazıda, Amazon’da yazıcısız iadenin tam olarak nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz. Yazıcısız bir Amazon iadesi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir