İndirme sınırı – bunu bilmeniz gerekir – Blog

Netflix bir süredir size filmleri ve dizileri daha sonra çevrimdışı izleyebilmeniz için akıllı telefonlara ve tabletlere indirme seçeneği sunuyor. Özellik çoğu durumda çok iyi çalışır, ancak zaman zaman sorunlar ortaya çıkabilir. Bu ipucunda, indirme sınırının nerede olduğunu, bu konuda hangi hataların oluşabileceğini ve çeşitli durumlarda neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İndirme sınırı nedir?

Netflix’in aynı anda bir cihaza indirilebilecek film ve dizi sayısında genel bir sınırı vardır. Bu indirme sınırı dahildir 100 başlık. Daha sonra daha fazla video indirmek isterseniz, Netflix size ” hata mesajını gösterecektir.Çok fazla indirilmiş videonuz var” at. Ancak bu durumda çözüm çok basit: Silmek Siz sadece izlediğiniz filmler veya dizi bölümleri çoktan görüldü doğrudan başka bir video indirebilirsiniz.

Cihaz başına genel indirme sınırına ek olarak, Netflix indirmelerinde bir dizi başka kısıtlama vardır. Bunların neler olduğunu ve çeşitli durumlarda neler yapabileceğinizi aşağıda bulabilirsiniz.

Hangi özel indirme limitleri var?

İndirme cihazlarının sınırı

Netflix, hesap başına aynı anda yalnızca belirli sayıda cihaza indirmenize izin verir. Tam olarak kaç cihaz, hangi Netflix abonelik modelini seçtiğinize bağlıdır. Temel sürümde, başlıkları tek bir cihaza indirmenize izin verilir, standart sürümde iki cihaza ve premium sürümde dört cihaza indirmenize izin verilir. Maksimum sayı aşılırsa ” hata mesajını görürsünüz.Çok fazla cihazda çok fazla indirmeniz var“. Ardından, parçaları yeni bir indirme cihazına indirebilmek için, hesabınızda oturum açmış başka bir cihazdaki tüm indirmeleri kaldırmanız yeterlidir. Alternatif olarak, daha fazla indirme cihazı kullanabilmek için Netflix hesap ayarlarında “Abonelik Ayrıntıları” altındaki daha pahalı abonelik modellerinden birini seçebilirsiniz.

Bu arada: Netflix hesap ayarlarında, ” altındaİndirme cihazlarını yönet“Hangi indirmelerin nereye yüklendiğini görün ve bunları doğrudan kaldırın.

Lisans sözleşmeleri aracılığıyla yıllık indirme sınırı

Netflix’in film ve dizileri yayına sunabilmesi için, filmleri üreten ve yayınlayan film stüdyoları ile lisans anlaşmaları yapılmaktadır. Bu sözleşmelerin bir kısmı, bir içeriğin bir Netflix hesabıyla yılda yalnızca belirli sayıda indirilebilmesi olabilir. İzin verilen son indirmeden önce ” mesajını göreceksiniz.Lisans hakları nedeniyle, bu başlık yalnızca bir kez oynanabilir. [Datum] indirilmek“. Başlığı tekrar indirmenize izin verildiğinde doğrudan okuyabileceğiniz mesajda. Başlığı indirmeye karar verirseniz, ” hata mesajını göreceksiniz.sende buna sahipsin [jährliche] Bu video için indirme sınırına ulaşıldılimit sıfırlanana kadar. Ne yazık ki, Netflix hesabınızla indirme bloğunu atlayamazsınız – ancak elbette filmi veya diziyi izlemeye devam edebilirsiniz.

Bu arada, indirme sınırı yalnızca profiliniz için değil tüm Netflix hesabınız için geçerlidir. Ne yazık ki, Netflix hesabınızda yeni bir profil oluşturmak bu durumda yardımcı olmuyor.

Lisans anlaşmaları yoluyla özel indirme limitleri

Netflix’teki son indirme sınırını düzeltmek biraz zor ama neyse ki bu o kadar sık ​​olmuyor. Bu sözleşmeden sadece sınırlı sayıda film ve dizinin aynı anda indirilebilmesi, film stüdyoları ile yapılan lisans sözleşmelerinin bir parçası olabilir. Daha sonra bir lisans sözleşmesinden çok fazla başlık indirmek isterseniz, ” hata mesajını göreceksiniz.Planınızdaki bu cihazdan veya bir cihazdan indirilenleri kaldırmanız gerekiyor“. Yeni bölümleri veya filmleri indirebilmeniz için, tam olarak lisans sözleşmesinden olan eski indirmeleri kaldırmanız gerekir.

Tam olarak hangi başlıkların sözleşmeye ait olduğunu dışarıdan söylemek genellikle her zaman kolay değildir. Bu nedenle, daha önce izlediğiniz bir dizinin bölümlerini veya bir film dizisinin eski bölümlerini silmek en kolay yoldur, çünkü bunlar genellikle aynı film stüdyoları tarafından yapılmıştır. Alternatif olarak, başlığı Google’da arayabilir ve hangi prodüksiyon stüdyosunun yayınladığını görebilirsiniz. İndirmiş olabileceğiniz ve silebileceğiniz stüdyodan diğer filmler veya diziler de sıklıkla görüntülenir. Lisans sözleşmesinden bir başlığı sildiğiniz anda yeni bir videoyu tekrar indirebilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

Reklamcılık Netflix bir süredir size filmleri ve dizileri daha sonra çevrimdışı izleyebilmeniz için akıllı telefonlara ve tabletlere indirme seçeneği sunuyor. Özellik çoğu durumda çok iyi çalışır, ancak zaman zaman sorunlar ortaya çıkabilir. Bu ipucunda, indirme sınırının nerede olduğunu, bu konuda hangi hataların oluşabileceğini ve çeşitli durumlarda neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. İndirme sınırı nedir? Netflix’in aynı anda…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir