Instagram hesabını sil – nasıl çalışır? – Blog

Instagram hesabınızı devre dışı bırakma veya kalıcı olarak silme seçeneğiniz vardır. Akıllı telefonunuzdaki Instagram uygulamanızı veya bilgisayarınızdaki Instagram web sitesini kullanın.

Instagram hesabını kalıcı olarak silin veya geçici olarak devre dışı bırakın

eğer sen Hesabı kalıcı olarak sil istiyorsanız, buna bağlı tüm içerik de silinecektir. Ayrıca, kullanıcı adınız bloke edilecek ve diğer kullanıcıların kullanımına açılacaktır. Instagram hesabını silmeden önce fotoğraflarınızı kaydetmeye devam etmek için “Instagram: Fotoğrafları ve videoları kaydedin” yazımıza bakabilirsiniz.

Alternatif olarak, hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakabilirsiniz. Hesap ve ilgili içerik artık Instagram’da görünmeyecek. Daha sonra hesabı istediğiniz zaman yeniden etkinleştirebilirsiniz.

Bir uyarı: Talimatlar, daha iyi okunabilirlik için tarayıcı sürümünün resimlerini gösterir. Prosedür, tarayıcıda ve uygulamada aynıdır.

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. Sol alttaki ” seçeneğine tıklayın veya dokununDaha” ve ardından ” öğesini seçinFikirler” de.
  2. yoklama yapmak”Hesaba genel bakışta bununla ilgili daha fazla bilgi” meta hesaba genel bakış.
  3. Altında “Kişisel bilgi“noktayı bul”Hesap Sahipliği ve Tercihler“.
  4. Burada yapabilirsiniz “Devre Dışı Bırak veya SilArdından, hesabınızı silmek veya devre dışı bırakmak için görünen adımları izleyin.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Anna Kalinowsky de 19 Mayıs 2023, 09:21 Aşağıdaki talimatlarda, Instagram hesabınızı nasıl kalıcı olarak sileceğinizi veya geçici olarak devre dışı bırakacağınızı göstereceğiz. Reklamcılık Instagram hesabınızı devre dışı bırakma veya kalıcı olarak silme seçeneğiniz vardır. Akıllı telefonunuzdaki Instagram uygulamanızı veya bilgisayarınızdaki Instagram web sitesini kullanın. Instagram hesabını kalıcı olarak silin veya geçici olarak devre dışı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir