Instagram ile iletişim kurun – bu şekilde çalışır – Blog

Instagram’a bir sorun bildirmek ister misiniz? Belki bir Instagram özelliğini kaçırıyorsunuz, bir gönderi veya hikaye yükleyemiyorsunuz veya hesabınızda çalışmayan bir şey var. Aşağıda size Instagram’a nasıl ulaşacağınızı göstereceğiz.

Instagram ile e-posta yoluyla iletişim kurun

Not: Önceden, [email protected] e-posta adresi aracılığıyla Instagram ile iletişime geçmek mümkündü. Ancak, çok sayıda sorgulama nedeniyle, bu artık mümkün değil.

Instagram web sitesinde ve uygulamasında bir e-posta adresi ve telefon numarası bulabilirsiniz. Ne yazık ki bunlar bu kadar herkese açık olmasına rağmen Instagram desteğine bu şekilde ulaşmak çok kolay olmuyor. Örneğin, Instagram müşteri hizmetlerine ulaşmak için bir e-posta gönderirseniz, sorunu çözmek için sizi yardım merkezine yönlendiren ve bunu belirten otomatik bir yanıt alırsınız. bu e-posta adresi artık destek için kullanılmıyor.

Bunun nedeni, Instagram’ın çok sayıda kullanıcı nedeniyle doğrudan iletişim taleplerine cevap verememesidir. Yaklaşık 2 milyar kullanıcıyla, sürekli olarak işlenmesi neredeyse imkansız olan yeni talepler geliyordu.

Neyse ki, Instagram’ın SSS bölümünü kontrol ederek sorunları genellikle kendiniz çözebilirsiniz. Bu web sitesinde çeşitli konular ve uygulamayla ilgili olası sorunların yanıtlarını bulacaksınız. Bu size yardımcı olmazsa, uygulama aracılığıyla bir destek isteği gönderebilirsiniz. Bir sonraki bölümde bununla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bu arada: Instagram hesabınız hacklendiyse bu durumda neler yapabileceğinizi buradan okuyabilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezi’nde, sosyal medya uygulamasını kullanırken karşılaşabileceğiniz birçok soruna cevap ve çözüm bulabilirsiniz.

Yardım Merkezi aracılığıyla Instagram ile iletişim kurun

Instagram hesabınızın uygulama ayarlarında sorunları kolayca bildirebileceğiniz bir yardım bölümü açabilirsiniz. Tüm sorunlar burada toplandığı için Instagram ile iletişime geçmenin en iyi yolu budur. Bu, Instagram’ın en sık hangi sorunlardan bahsedildiğini görmesini ve bu şekilde hataları önceliklendirerek daha hızlı düzeltmesini sağlar.

Yardım bölümünde bir sorunu bildirmek için adım adım kılavuzumuzu izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. Instagram profilinizi Instagram uygulamasında açın ve onu açın. hamburger menüsü sağ üst.
  2. Ardından “Fikirler” dışında.
  3. Şimdi git “Yardım” ve ardından ” öğesine dokununproblemi şikayet et“.
  4. Daha sonra birine sahip olmayı seçebilirsiniz problemi şikayet et ya da sadece geri bildirim gönder istemek.
  5. Betimlemek Ardından, talebinizi kısaca belirtin ve ardından ” üzerine dokunun.Göndermek“. Ardından, Instagram isteğinizi işleme koyacaktır. Bu işlem bir hafta kadar sürebilir.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 6 Temmuz 2023, 10:29 Instagram ile e-posta yoluyla veya yardım bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Instagram’a en iyi nasıl ulaşabileceğinizi anlatıyoruz. Reklamcılık Instagram’a bir sorun bildirmek ister misiniz? Belki bir Instagram özelliğini kaçırıyorsunuz, bir gönderi veya hikaye yükleyemiyorsunuz veya hesabınızda çalışmayan bir şey var. Aşağıda size Instagram’a nasıl ulaşacağınızı göstereceğiz. Instagram ile e-posta…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir