Instagram’ı Twitter’a bağlayın – İşte böyle – Blog

Instagram’da harika bir resim yayınladınız ve tüm takipçileriniz bunu gördü… Twitter takipçileriniz hariç. Neden fotoğraflarınızı Twitter’da da paylaşmıyorsunuz? Bu, iki kez gönderi göndermek zorunda kalmadan otomatik olarak bile yapılabilir. Instagram ve Twitter’ı nasıl bağlayacağınızı talimatlarımızda okuyabilirsiniz.

Bir uyarı: Mevcut Instagram sürümünde, Twitter’a bir bağlantı artık mümkün görünmüyor. Resmi yardım sayfasına göre, işlev hala var olmalı, ancak prosedür artık çalışmıyor.

Instagram’ı Twitter’a bağlama

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. Instagram’ı açın ve sağ alt köşedeki simgesine dokunun Profil fotoğrafı.
  2. sonra sağ üstte aç hamburger menüsü ve ” öğesine dokununFikirler“.
  3. Ardından “Hesap“kapat ve dokun”Diğer uygulamalarda paylaşın“.
  4. Şimdi git “twitter” ve ardından Twitter hesabı kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi ve şifrenizi girin. Ardından ” düğmesine dokunun.Uygulamayı yetkilendir“. Ardından Twitter hesabınız Instagram’a bağlanır.
  5. Artık daha önce bir Instagram gönderisi paylaştığınızda, “twitter“, aynı zamanda Twitter’da da yayınlanacak.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 1 Haziran 2023, 10:54 Hayatınızı kolaylaştırmak için Twitter hesabınızı Instagram’a bağlayabilirsiniz. Size nasıl olduğunu göstereceğiz. Reklamcılık Instagram’da harika bir resim yayınladınız ve tüm takipçileriniz bunu gördü… Twitter takipçileriniz hariç. Neden fotoğraflarınızı Twitter’da da paylaşmıyorsunuz? Bu, iki kez gönderi göndermek zorunda kalmadan otomatik olarak bile yapılabilir. Instagram ve Twitter’ı nasıl bağlayacağınızı talimatlarımızda…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir