Instant Ink’siz bir HP yazıcı kullanın – şu şekilde çalışır – Blog

Instant Ink, HP’nin bir abonelik modelidir. Aylık yazdırmak istediğiniz sayfa sayısına göre uygun tarifeyi seçebilirsiniz. Basılmayan sayfalar bir sonraki aya devredilebilir. Eski kartuşların mürekkebi biter bitmez yeni kartuşlar tarafınıza otomatik olarak gönderilecektir. Peki ya yazıcınızı HP Instant Ink olmadan kullanmak istiyorsanız? Size bunun nasıl çalıştığını açıklayacağız.

Reklamcılık

Öncelikle Instant Ink olmadan yazıcınıza uyumlu kartuş alabildiğinizden emin olmalısınız. Çoğu durumda bu mümkün olmalıdır. Ancak herhangi bir özel kısıtlama olup olmadığını görmek için yazıcınızın çalıştırma talimatlarını veya HP web sitesini kontrol etmelisiniz.

Aboneliğinizi istediğiniz zaman 0703 1450 9010’u arayarak veya HP Instant Ink web sitesini ziyaret ederek iptal edebilirsiniz:

  1. Altında “durum” aboneliğini iptal etmek istediğiniz yazıcıyı seçebilirsiniz.
  2. Daha sonra “‘ye tıklayınHesabım” ve ardından hesap ayarlarına gidin.
  3. Son olarak şuraya gidin: “HP Instant Ink aboneliğimi iptal et“. İptalinizi onayladığınızda Instant Ink aboneliğiniz bir sonraki faturalandırma döngüsünün başlangıcından önce sona erecektir.

Yeni kartuş alırken doğru modeli seçtiğinizden emin olmalısınız. Bununla ilgili bilgiyi HP web sitesinde veya mürekkep kartuşlarının ambalajında ​​bulabilirsiniz. HP’nin orijinal yazıcı kartuşları hâlâ en uygunudur. Özellikle de HP zaten üçüncü taraf sağlayıcıları ve onların tonerlerini birkaç kez engellediği için. Daha sonra tek yapmanız gereken yeni kartuşları takmak ve yazıcınızı HP Instant Ink olmadan tekrar kullanmaktır.


(emzy)

Haberin Sonu

Instant Ink, HP’nin bir abonelik modelidir. Aylık yazdırmak istediğiniz sayfa sayısına göre uygun tarifeyi seçebilirsiniz. Basılmayan sayfalar bir sonraki aya devredilebilir. Eski kartuşların mürekkebi biter bitmez yeni kartuşlar tarafınıza otomatik olarak gönderilecektir. Peki ya yazıcınızı HP Instant Ink olmadan kullanmak istiyorsanız? Size bunun nasıl çalıştığını açıklayacağız. Reklamcılık HP yazıcınızı Instant Ink olmadan nasıl kullanabilirsiniz? Öncelikle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir