Internet Explorer’ı yeniden yükleyin – bu mümkün mü? – Blog

Her zaman Windows’un bir parçası: Internet Explorer. Ancak Microsoft Edge tarafından Windows 10 ile değiştirildi. Ancak tamamen ortadan kalkmadı ve tarayıcı hala birçok kişi tarafından kullanılıyor. Explorer ile ilgili sorunlarınız varsa ve onu yeniden yüklemek istiyorsanız, bilmeniz gereken her şeyi burada size anlatacağız.

Windows 10: Internet Explorer’ı Sıfırlayın

Windows 10 için, artık Internet Explorer için indirilebilecek bir dosya bulunmamaktadır. Bunun nedeni, Windows 10’daki Internet Explorer’ın gerçekten kaldırılamaması, yalnızca devre dışı bırakılabilmesidir. Bu nedenle, tarayıcıyla ilgili sorunlarınız varsa, Windows 10 size onu sıfırlama seçeneği sunar.

Verilerinizi kaybetmemek için önce Internet Explorer Sık Kullanılanlarınızı dışa aktarmayı denemelisiniz. Daha sonra size burada tarayıcıyı nasıl devre dışı bırakacağınızı açıklayacağız. Bu kılavuzu izleyin ve Internet Explorer’ı sıfırlamak için son adımı geri alın. Bu işlem, tüm ayarları, seçenekleri ve eklentileri silecek bir tür donanım sıfırlamasıdır.

Windows 8.1 ve öncesi: Internet Explorer’ı yeniden yükleyin

  1. Aşağıdaki arama çubuğuna ” yazınkontrol Paneli” ve bas [Enter].
  2. Altında “programlar” tıklamak “programları kaldır“.
  3. Program listesinden Internet Explorer’ı seçin, bir tane oluşturun sağ tık üzerinde ve girişi seçin “Kaldır”.
  4. Kaldırma işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra şu bağlantıyı açın: www.microsoft.com/download/internet-explorer ve doğru olanı seçin İndirmek onlar için işletim sistemi.
  5. Ardından talimatları izleyin. kurulum sihirbazları.

Fark etme: İnternet gezgini 11 durdurulmuştur ve 14 Şubat 2023 itibarıyla artık mevcut olmayacaktır.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 8 Ağu 2023, 13:28 Internet Explorer çılgın ve sadece sorunlara mı neden oluyor? Ardından yeniden yüklemeyi veya sıfırlamayı deneyin. Reklamcılık Her zaman Windows’un bir parçası: Internet Explorer. Ancak Microsoft Edge tarafından Windows 10 ile değiştirildi. Ancak tamamen ortadan kalkmadı ve tarayıcı hala birçok kişi tarafından kullanılıyor. Explorer ile ilgili sorunlarınız varsa…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir