iOS’ta konum nasıl etkinleştirilir – Blog

Kaybolduğunda veya çalındığında iPhone’unuzu bulabilmek ister misiniz? Ardından iPhone’umu Bul özelliğini açmalısınız. Bu, evde bulamıyorsanız veya hırsızlık ya da kayıp durumunda tamamen bloke etmişseniz, iPhone’unuzda iCloud’dan bir ses çalmanıza olanak tanır. “Nerede?” özellik için uygulama. Bu genellikle önceden yüklenmiştir – aksi halde App Store’da bulabilirsiniz.

“iPhone’umu Bul” özelliğini etkinleştirin – İşte böyle

Adım adım kılavuzumuzu takip edin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu inceleyin.

Bu ipuçları+hileler makalesinde iPhone’unuzu uzaktan nasıl bulacağınızı öğrenebilirsiniz.

hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

  1. Yukarı git Ayarlar (dişli simgesi).
  2. seninkine dokun Apple kimliginiz.
  3. Ardından “Nerede?” dışında.
  4. aşağı kaydırın “Telefonumu bul” ve onu seçin.
  5. ” yanındaki anahtara basın.Telefonumu bul“. İPhone’unuzun aktif bir İnternet bağlantısı olmadan da bulunabilmesi için ayrıca etkinleştirin “‘Nerede?’ ağ“. Eğer sen “Son konumu gönderEtkinleştirirseniz, iPhone, pil kritik bir düzeye ulaşmadan önce son konumu otomatik olarak Apple’a gönderir.
  6. Gerekirse etkinleştirin konum servisiistendiğinde. Bunu yapmak için ” üzerine dokunun.Fikirler‘ ve ‘ için konum hizmetini açınTelefonumu bul” A.

Bu ipuçları+hileler makalesinde iPhone’unuzu uzaktan nasıl bulacağınızı öğrenebilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

Reklamcılık Kaybolduğunda veya çalındığında iPhone’unuzu bulabilmek ister misiniz? Ardından iPhone’umu Bul özelliğini açmalısınız. Bu, evde bulamıyorsanız veya hırsızlık ya da kayıp durumunda tamamen bloke etmişseniz, iPhone’unuzda iCloud’dan bir ses çalmanıza olanak tanır. “Nerede?” özellik için uygulama. Bu genellikle önceden yüklenmiştir – aksi halde App Store’da bulabilirsiniz. “iPhone’umu Bul” özelliğini etkinleştirin – İşte böyle Adım adım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir