iPhone değerini hesaplayın – nasıl çalışır? – Blog

Resim: George Dolgikh/Shutterstock.com

Kullanılmış bir iPhone satmak istiyor ama bunun ne kadar değerli olduğunu bilmiyor musunuz? Eski Apple akıllı telefonunuzu yeniden satmadan önce çevrimiçi değerini nasıl hesaplayacağınızı size göstereceğiz.

iPhone’unuzun değerini nasıl öğrenebilirsiniz?

iPhone’unuzun değerini doğrudan Apple’a hesaplattırabilirsiniz. Bu, Apple’ın takas web sitesi aracılığıyla yapılabilir. Orada, yeni bir cihaz satın aldığınızda doğrudan eski iPhone’unuzu takas edebilirsiniz veya iPhone’un beklenen değerini görmek için hizmeti kullanabilir ve ardından telefonu farklı bir şekilde kendiniz satabilirsiniz. Ayrıca cihazı herhangi bir Apple Store’a getirip aynı hizmeti alabilirsiniz.

Ancak, kullanılmış akıllı telefonunuzun değerini hesaplayabileceğiniz başka birçok web sitesi var. Örneğin,handyverkauf.net’te akıllı telefonunuzun modelini, optik durumunu ve işlevselliğini girersiniz ve eski iPhone’unuzun değeri bu bilgilere göre hesaplanır. Ayrıca, kullanılmış cep telefonunuzu satın alacak çeşitli sağlayıcılar da gösterilecektir. Handyverkauf.net yalnızca en iyi tahmini gösterdiğinden, genellikle ilgili sağlayıcının web sitesinde fiyatı yeniden hesaplamanız gerekir. Elbette iPhone’unuzu bu sağlayıcılardan birine satmak zorunda değilsiniz, web sitesinin değer hesaplamasını kullanabilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Isabelle Bauer de 17 Nis 2023 09:59 Bir iPhone’un yeniden satış değeri, modeline bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Size iPhone’unuzun değerini nasıl öğreneceğinizi göstereceğiz. Resim: George Dolgikh/Shutterstock.com Reklamcılık Kullanılmış bir iPhone satmak istiyor ama bunun ne kadar değerli olduğunu bilmiyor musunuz? Eski Apple akıllı telefonunuzu yeniden satmadan önce çevrimiçi değerini nasıl hesaplayacağınızı size göstereceğiz.…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir