iPhone suya düştü – bu yardımcı olur! – Blog

Bir iPhone 7 veya daha yeni bir modele sahipseniz, kısa bir su banyosu için endişelenmenize gerek yok. Ama eğer z. B. iPhone 5s veya 6 suya düştü, aşağıdaki ipuçlarımızı izlemelisiniz. Bu modeller su geçirmez değildir ve bu nedenle su ile temas etmişlerse özel işlem gerektirirler.

iPhone su hasarı için 7 ipucu:

  • Doğrudan iPhone’unuzu kapatın son, kendini kapatmadıysa. Değiştir imkanı yok dava yine bir tehlike kısa devre kaçınmak.
  • Hala orada yüzeydeki su cihazın bir emici bez (mendil, mutfak havlusu vb.).
  • SIM yuvası. iPhone’da sıvı varsa oradan sızabilir. Ayrıca cihazın içindeki su daha kolay buharlaşabilmektedir.
  • cihazı takın Olumsuzluk üzerinde ısıtma veya içinde Fırın/Mikrodalga! Ayrıca fön çekmek yapmamalısın
  • Bunun yerine iPhone’unuzu bir yere koyun pirinç kasesi (tercihen açılmamış bir paketten, böylece pirinç henüz ortam nemini emmemiş olur) ve içinde el değmeden bırakın. 3 gün uzun yalan
  • iPhone’unuzu deneyin 3 gün sonra tekrar açmak için eğer ondan sonra Olumsuzluk tamamen işlevseldir, su hasarını tek seferde onarmanız gerekir sertifikalı satıcı tamir edelim.

Fark etme: Su hasarı, Apple’ın garantisi kapsamında değildir. Cihazın içindeki bir sensör tarafından algılanabilir.

Konuyla ilgili daha fazlası:

İlan Bir iPhone 7 veya daha yeni bir modele sahipseniz, kısa bir su banyosu için endişelenmenize gerek yok. Ama eğer z. B. iPhone 5s veya 6 suya düştü, aşağıdaki ipuçlarımızı izlemelisiniz. Bu modeller su geçirmez değildir ve bu nedenle su ile temas etmişlerse özel işlem gerektirirler. iPhone su hasarı için 7 ipucu: Doğrudan iPhone’unuzu kapatın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir