Kişileri içe aktarın – aktarım böyle çalışır – Blog

Kişileri iPhone’a aktarmanın birkaç yolu vardır. Her şey, bu kişilerin orijinal olarak nereden geldiklerine ve hangi biçimde olduklarına bağlıdır. Kişilerinizi vCard olarak, bir uygulamayla veya Apple iCloud aracılığıyla içe aktarabilirsiniz. Android tabanlı bir cihazdan aktarım da mümkündür.

Kişileri SIM karttan iPhone’a aktarın

Bu yöntem, kişileri iPhone dışından iPhone’a aktarmak istiyorsanız işe yarar. Bir iPhone’un kendisi SIM kartta herhangi bir kişi saklamaz.

Bu kılavuzu izlemeden önce: SIM kartı iPhone’a takın ve başlatın. Bunu yapmadan önce, SIM kartın iPhone’unuza sığacak doğru boyutta olduğundan emin olun. Günümüzün SIM kartlarının çoğu, bir sonraki daha küçük boyutu doğrudan kesme imkanı sunar.

Fark etme: Kişileri başka bir iPhone’dan aktarmak istiyorsanız, bunu yapmanın en iyi yolu iCloud veya iki cihaz arasında doğrudan veri aktarımıdır.

Kişileri iCloud/vCard aracılığıyla içe aktarın

Kişilerinizi iCloud’a yüklediyseniz, iPhone’unuzu bu kişilerle eşzamanlayabilirsiniz. Başka bir uygulamadan bir vCard dosyası oluştursanız bile, yine de iCloud üzerinden eşzamanlayabilirsiniz.

Bu arada: Bu yazıda, kişilerinizi iCloud’a nasıl aktaracağınızı göstereceğiz.

Android’den iPhone Kişilerini İçe Aktar

Kişilerinizi bir Android cihazdan bir iPhone’a aktarmak istiyorsanız, bunu biraz farklı yapmanız gerekir. Bu yazıda, Android kişilerini iPhone’a nasıl aktaracağınızı sizin için bir araya getirdik.

Konuyla ilgili daha fazlası:

kaydeden Cornelia Moehring de 4 Ocak 2023, 09:17 Kişilerinizi bir iPhone’a aktarmak ister misiniz? Rehberimizi takip edin! İlan Kişileri iPhone’a aktarmanın birkaç yolu vardır. Her şey, bu kişilerin orijinal olarak nereden geldiklerine ve hangi biçimde olduklarına bağlıdır. Kişilerinizi vCard olarak, bir uygulamayla veya Apple iCloud aracılığıyla içe aktarabilirsiniz. Android tabanlı bir cihazdan aktarım da mümkündür.…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir