Kitapları Kindle’a yükleyin – işte böyle çalışıyor

Amazon Kindle ile gittiğiniz her yere kitaplardan oluşan bir kütüphanenin tamamını yanınızda götürebilirsiniz. Kindle, Amazon ekosistemine sıkı bir şekilde entegre olmasına rağmen, kendi e-kitaplarınızı ve belgelerinizi de cihaza yükleyebilirsiniz. Peki kitapları e-okuyucunuzda nasıl edinirsiniz? Kindle’ınıza kitap almanın tüm yollarını size göstereceğiz.

Reklamcılık

Amazon’da Kindle kitapları satın alın

Muhtemelen en kolay yol Kindle’ınız için doğrudan Amazon’dan kitap satın almaktır. Kindle’ınız aynı Amazon hesabına bağlıysa kitaplar otomatik olarak Kindle’ınıza indirilecektir.

1. adım:

Basitçe Amazon web sitesini açın ve orada bir kitap seçin. Satın alırken, sahip olduğunuzdan emin olun. Kindle sürümü satın almak. Bunu akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki Kindle uygulamasında da yapabilirsiniz.

Çoğu durumda, Kindle’ınızın Wi-Fi bağlantısı olduğu sürece kütüphanedeki Kindle kitapları kablosuz olarak cihazınıza aktarılabilir. Aksi takdirde Kindle’ınıza internet bağlantısı olmadan kitap ve dosya indirebilirsiniz:

1. adım:

Öncelikle Kindle’ınızı bilgisayarınıza bağlayın. Kindle şarj kablosunun şarj ucunu Kindle’a, ardından kablonun USB ucunu bilgisayarınıza takın. Ardından bilgisayarınızda Dosya Gezgini’ni açın ve şuraya gidin: Kindle dizini soldaki listede. Şimdi klasörü seçin “belgeler” dışında.

Dijital kitapları Kindle cihazınıza e-postayla da gönderebilirsiniz. Bu yöntem ilk başta biraz karmaşık görünebilir ancak endişelenmeyin, yalnızca ilk kurulum birkaç adım daha gerektirir.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

Sahip olduğunuz her Kindle cihazına otomatik olarak bir tane atanır. bireysel e-posta adresi atandı. Bu nedenle, bu e-posta adresine bir kitap veya kişisel belge göndermeden önce, onu bulmanız ve ana e-posta adresinizi (günlük etkileşimler için kullandığınız adres) kitap göndermek için yetkilendirmeniz gerekir. Bunu yapmak için Amazon web sitesinde hesabınıza giriş yapın ve ardından fare imlecinizi “Hesaplar ve ListelerÜstteki çubukta “. Ardından menüden ” öğesini seçin.İçeriğim ve cihazlarım” dışında.

Akıllı telefonunuz için Kindle uygulamasıyla yalnızca kitaplarınızı okumakla kalmaz, aynı zamanda Kindle e-okuyucunuza yeni kitaplar ve belgeler de gönderebilirsiniz.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

İlk önce şunu indirin Kindle uygulaması akıllı telefonunuzda. Uygulamayı yükledikten sonra açın ve cihazınızla oturum açın. Amazon hesabı en. Kindle’ınızda kullandığınız hesabın aynısını kullandığınızı lütfen unutmayın.

Bilgisayarınızda dijital kitap dosyanız varsa ancak Kindle’ınızı USB kablosuyla bağlamak istemiyorsanız dosyayı tarayıcınız aracılığıyla da hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Amazon, Kindle’ınıza çeşitli formatlardaki dosyaları yüklemenize olanak tanıyan kendi web sitesini sunmaktadır.

Adım adım talimatlarımızı izleyin veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu görüntüleyin.

1. adım:

Tarayıcınızda aşağıdaki web sitesini açın ve gerekirse Amazon hesabınızla oturum açın: https://www.amazon.com/sendtokindle. Daha sonra “düğmesine tıklayınCihazdan dosya seçin“.
 1. Öncelikle Kindle’ınızın e-posta adresine ihtiyacınız olacak. Bunu yapmak için bilgisayarınızda Amazon web sitesini açın ve Amazon hesabınızla oturum açın.
 2. Daha sonra fare imlecinizi “Hesaplar ve Listeler” üstte ve ardından ” seçeneğine tıklayınİçeriğim ve cihazlarım“.
 3. “kategorisindeCihazlar“devam et”Tutuşmak“ve ardından Kindle’ınızı seçin.
 4. Artık onları burada görebilirsiniz Kindle e-posta adresiniz. Bunları yazın.
 5. Ardından “kategorisine gidin”Ayarlar“.
 6. Sayfanın alt kısmındaki Ok “deKişisel belge ayarları” bölümünü genişletmek için.
 7. Şimdi “altına tıklayın”Onaylanmış Kişisel Belgeler E-posta Listesi” Açık “Yeni doğrulanmış e-posta adresi ekle“.
 8. Ver kendi e-posta adresi ve “‘e tıklayınAdres ekle“.
 9. Daha sonra kitap dosyalarınızı Kindle e-posta adresinize gönderebilirsiniz. Yeni bir e-posta oluştururken dosyaları eklemeniz ve ardından göndermeniz yeterlidir. Dosya daha sonra Kindle’ınızda görünecektir.
 1. Yüklemek Sen Kindle uygulaması akıllı telefonunuzda oturum açın ve Amazon hesabı en.
 2. O zaman aç Dosya yöneticisi Akıllı telefonunuzda Kindle’ınıza göndermek istediğiniz kitap dosyasını arayın. Bundan sonra ona dokunun Üç noktalı menü ve seçeneği açın “Bölmek“veya ayrıca”Göndermek“.
 3. Daha sonra şunu seçin Kindle uygulaması dışında.
 4. Kindle uygulamasında Kindle’ınızı seçin ve ardından “GöndermekDosyayı Kindle’ınıza indirmek için sağ altta “.
 1. Aşağıdaki web sitesini tarayıcınızda açın ve Amazon hesabınızla oturum açın: https://www.amazon.com/sendtokindle.
 2. Web sayfasında “Cihazdan dosya seçin” ve ardından bilgisayarınızdaki dosyayı seçin veya dosyayı sürükleyip bırakın Sürükle ve bırak web sitesine.
 3. Dosyayı göndermeden önce yine de ek belgeler eklemek. Daha sonra “düğmesine tıklayınGöndermek“.
 4. Kitap daha sonra Kindle’ınıza gönderilecektir. Web sayfasının alt kısmında, gönderme durumunu görebilir ve dosyanın Kindle’ınıza ne zaman yüklendiğini takip edebilirsiniz.


(işba)

Haberin Sonu

Kitapları Kindle’a yükleyin – işte böyle çalışıyor Amazon Kindle ile gittiğiniz her yere kitaplardan oluşan bir kütüphanenin tamamını yanınızda götürebilirsiniz. Kindle, Amazon ekosistemine sıkı bir şekilde entegre olmasına rağmen, kendi e-kitaplarınızı ve belgelerinizi de cihaza yükleyebilirsiniz. Peki kitapları e-okuyucunuzda nasıl edinirsiniz? Kindle’ınıza kitap almanın tüm yollarını size göstereceğiz. Reklamcılık Amazon’da Kindle kitapları satın alın Muhtemelen…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir